اخبار مرتبط

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه گفت: اساس اسلام معنویت است.
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در مراسم تودیع و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خصوص تبلیغات در نظر اسلام بیان کرد: اساس اسلام معنویت و اساس معنویت خداوند است پس باید در اصول تبلیغات خدواند را در نظر گرفته و در تبلیغات باید نماد و اسلامی خداوند مطرح باشند.
وی ضمن تقدیر از زحمات رییس پیشین شورای هماهنگی تبلیعات اسلامی استان افزود:شکرنیا فردی جدی در امورات مربوط شورا بود و تلاش بسیاری در مدت مدیریتی خود برای رفع مشکلات داشت.
امام جمعه ارومیه افزود: بخشایی رئیس جدید  نیز  فردی با تجربه و ولایت مدار است که برای وی در پست جدید آرزو موفقیت روز افزون دارم.
همچنین محسن شکرنیا رئیس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی در این مراسم اظهار کرد: خدمات سال های گذشته شورا هماهنگی تبلیغات اسلامی با همکاری تمامی ارگان ها و دستگاه ها عضو در شورا و راهنمایی های نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی بود.
وی در خصوص ساختمان ملکی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: پس از تامین زمین و با اخد پروانه ساخت در شهریور ۹۷ در محل خیابان مدیریت و با مساحتی نزدیک به ۱۰۰۰ متر در مرداد سال ۹۸ دو طبقه این ساختمان آماده بهره برداری است و به زودی و ظرف چند ماه آینده کل مجموعه آماده بهره برداری می شود.
طاهر بخشایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی نیز ضمن تقدیر از تلاشهای رئیس پیشین در  اجرای برنامه های متنوع در استان افزود: توفیق هرچه بیشتر شورای هماهنگی در گرو همکاری ارگان ها و دستگاه است.
وی به نقش مردم در تحقق یافتن آرمان های امام و منویات رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: حضور و همراهی مردم با مسئولین برای تحقق یافتن آرمان امام و منویات رهبر امری ضروری است.
به گزارش ایسنا؛ طی مراسمی از زحمات محسن شکرنیا تقدیر و طاهر بخشایی به عنوان رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی معرفی شد‌.
انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.