اخبار مرتبط

معاون نظارت سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: با آغاز روند نوسازی تاکسی های فرسوده شهری  تاکنون، 823 تاکسی فرسوده شهر نو شده است .

فخرالدین معصوم زاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی با بیان اینکه  از آغاز طرح نوسازی تاکسی های فرسوده شهر ارومیه823  دستگاه تاکسی نو شده است، افزود: در روند نوسازی تاکسی های فرسوده شهر، خودرهای مدل 87 و پایین تر نو شدند .

وی تعداد تاکسی های شهر ارومیه را 5 هزار دستگاه تاکسی عنوان کرد و افزود:  از این تعداد تاکسی شهری فعال در ارومیه، 2 هزار دستگاه  تا مدل 87 فرسوده است یعنی 40 درصد تاکسی های شهری ارومیه نیاز به نوسازی دارد.

معاون نظارت سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه با بیان اینکه سایت  نوسازی تاکسی های فرسوده  دو هفته است که باز شده و امکان ثبت نام وجود دارد، عنوان کرد:  ثبت جهت نوسازی تاکسی ها فرسوده ارومیه تا مدل 87 فقط به صورت نقدی وجود دارد ولی با هماهنگی های  لازم  زمینه ارائه تسهیلات برای این خودروها را فراهم می کنیم.

وی اظهار کرد: نوسازی تاکسی‌های فرسوده موجب کاهش آلاینده‌های هوا و ارتقای سطح رفاه عمومی و همچنین افزایش رضایتمندی تاکسیرانان و صرفه جویی در مصرف سوخت و تقلیل عمر ناوگان تاکسی رانی می شود.


انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.