اخبار مرتبط

مجید مقدم روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این بودجه همچنین 100 میلیارد ریال برای حوزه های فرهنگی تخصیص یافته است.
وی اضافه کرد: تعدادی از طرح های عمرانی از جمله تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی و کمربندی شهید حجازی فر با پیشرفت فیزیکی 40 درصدی درحال اجراست که در هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد.
وی از تکمیل تفرجگاه فنایی طی سال آینده خبر داد و بیان کرد: سال آینده در این مکان تفریحی و توریستی، آمفی تئاتر رو باز با ظرفیت پنج هزار نفر‌ی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی ومذهبی، بوم گردی و شهربازی با استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث می شود.
رییس شورای اسلامی شهر خوی، توسعه گردشگری را اولویت اساسی مدیریت شهری برشمرد و ادامه داد: ساماندهی آرامگاه پوریای ولی و کلیسای سورپ سرکیس نیز از جمله برنامه‌های دیگر شهرداری برای توسعه گردشگری در سال 1398 است.
مقدم ترافیک را از جمله معضل های شهر خوی عنوان کرد و گفت: در بودجه سال آینده برای کم کردن ترافیک سطح شهر، طرح مطالعه میادین ولی عصر، شیخ نوایی و سیدالشهداء (هواشناسی) آغاز شده و بعد از اتمام، بلافاصله با اختصاص بودجه جداگانه عملیات اجرایی این طرح‌ها تاپایان سال 98 شروع می شود.
به گزارش ایرنا، شهر خوی با 200 هزار نفر در شمال آذربایجان غربی واقع شده است.
8135/2093
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.