اخبار مرتبط

سامان چیانه روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در میدان انقلاب، سه راهی نلیوان و ورودی شهر مستقر و آماده جمع آوری کمک های مردمی است.
وی ادامه داد: ایستگاه های جمع آوری کمک های مردمی از امروز /چهارشنبه/ به مدت سه روز آماده دریافت هدایای نقدی و غیرنقدی شهروندان خیّر این شهرستان است.
وی اضافه کرد: علاوه بر این ایستگاه های ثابت در این مدت یک پایگاه سیار نیز در مناطق مختلف شهر و روستاها تردد داشته و اقدام به جمع آوری هدایا و کمک های مردمی خواهد کرد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) اشنویه تاکید کرد: کمک های مردمی پس از جمع آوری صرف کمک به نیازمندان و ایتام زیرپوشش کمیته امداد این شهرستان می شود.
وی گفت: روز جمعه نیز پایگاه های کمیته امداد در محل برگزاری نمازجمعه در مسجد جامع این شهرستان و چندین روستا استقرار یافته و آماده جمع آوری کمک های مردمی خواهد بود.
چیانه اظهار داشت: با هدف مشارکت بیشتر شهروندان در جشن نیکوکاری هفت هزار پاکت ویژه جشن نیکوکاری در مدارس این شهرستان در بین دانش آموزان توزیع شده است.
وی بیان کرد: سال گذشته 450 میلیون ریال در مراسم جشن نیکوکاری در شهرستان اشنویه جمع آوری شده بود.
به گزارش ایرنا، 2 هزار و 464 خانوار با 6هزار و 100 نفر زیر چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) اشنویه قرار دارند که از این تعداد، 610 دانش آموز، 59 نفر دانشجو و 300 نیز ایتام و محسنین هستند.
مراسم آغازین جشن نیکوکاری در شهرستان اشنویه امروز /چهارشنبه/ به صورت نمادین با حضور مسوولان در دبیرستان فاطمیه آغاز شد.
از 14 تا 21 اسفندماه به نام هفته احسان و نیکوکاری نامگذاری شده است و شعار امسال این هفته «عیدی برای همه» است.
9870/6185/2093
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.