اخبار مرتبط

کامبیز شاوله روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آیین اختتامیه پانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان ملی استاندارد، نایب رییس مجلس شورای اسلامی و سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.
وی ادامه داد: در این دوره به صورت نمادین به ۱۰ مدرسه ممتاز از مجموع ۱۲۵ واحد آموزشی که موفق به کسب رتبه ممتازکشوری شده بودند، گواهینامه اهتمام اهدا شد.
وی اضافه کرد: در این مراسم آموزشگاه زنده یاد علی خسروی مهاباد در این دوره موفق به کسب رتبه ممتاز کشوری و اخذ گواهینامه اهتمام به کیفیت از سوی سازمان ملی استاندارد ایران شد.
وی اضافه کرد: این آموزشگاه به عنوان تنها نماینده مدارس مهاباد در این دوره ارزیابی شرکت داشت.
مدیر آموزش و پرورش مهاباد بیان کرد: سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش و 6 زیرنظام این سند بر الزامات کیفیت بخشی آموزشی تاکید دارند و اجرای طرح « تعالی مدیریت مدارس» برخاسته از دل سند تحول بنیادین است.
به گزارش ایرنا، در سال تحصیلی 97-96 از میان 27 هزار مدرسه شرکت کننده در ارزیابی برنامه تعالی مدیریت مدرسه در نهایت 10 مدرسه در کشور موفق به اخذ گواهینامه اهتمام به کیفیت از سوی سازمان ملی استاندارد ایران شدند.
مهاباد دارای 241 هزار نفر جمعیت و 43 هزار دانش آموز و 320 مدرسه شهری و روستایی است.
9903/3020/2093
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.