حبیب الله شیوخی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش برف و کولاک از صبح امروز جاده های تکاب از جمله محور دوراهی ایرانخواه را فراگرفته و موجب اختلال در وضعیت تردد خودروها شده است.
وی بیان کرد: مسافران و رانندگان تا اطلاع بعدی از تردد در محور تکاب - دو راهی ایرانخواه خودداری و برای عزیمت به شهرهای سقز و دیواندره در استان کردستان از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.
وی ادامه داد: محور تکاب - دو راهی ایرانخواه حدفاصل کیلومتر هشت تا 20 مابین روستاهای «چپدره» تا «کانی کبود» دارای گردنه های سخت گذر و برف گیر بوده و هم اینک کولاک شدید مانع از تردد خودروها در این جاده شده است.
دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب اظهار داشت: از تردد خودروها در محور دو راهی ایرانخواه به علت کولاک شدید تا اطلاع بعدی جلوگیری می شود.
شیوخی اضافه کرد: راهداران تکاب از صبح امروز مشغول بازگشایی و برف روبی محورها هستند و هم اینک نیز با وجود کولاک شدید در گردنه های برف گیر حضور فعال دارند.
وی با بیان اینکه بقیه جاده های منتهی به تکاب با وجود کولاک باز است، گفت: رانندگان در صورت ضرورت برای تردد در محور تکاب - شاهین دژ از زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی استفاده کنند و سوخت کافی همراه داشته باشند.
به گزارش ایرنا، با ورود سامانه بارشی جدید به آذربایجان غربی، بارش پراکنده برف و کولاک شدید از صبح امروز تکاب را فراگرفت؛ تکاب در منطقه ای کوهستانی و سردسیر در جنوب آذربایجان غربی واقع شده و دارای جاده های سخت گذر و برف گیر است.
7514/6185/2093
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.