اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مسابقات بانوان کارمندان دستگاه های دولتی کشور با حضور 17 تیم صبح امروز، چهارشنبه /24 بهمن ماه/ در سالن سه هزار نفری شهیدان آهن دوست ارومیه آغاز شد و در مرحله مقدماتی این رقابت ها تیم ها در چهار گروه چهار و پنج تیمی به مصاف هم رفتند.
در نخستین روز این مسابقات تیم مدیریت درمان تامین اجتماعی سمنان 2 بر یک آموزش و پرورش زنجان را شکست داد؛ آموزش و پرورش گیلان در 2 ست پیاپی آموزش و پرورش خراسان جنوبی را مغلوب کرد؛ آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با نتیجه 2 بر یک آموزش و پرورش خراسان شمالی را برد و گلستان در 2 ست پیاپی بر تیم یزد غلبه کرد.
در دیگر دیدارها صدا و سیمای تهران 2 بر یک آموزش و پرورش اردبیل را شکست داد؛ اصفهان 2 بر صفر چهار محال بختیاری را پشت سر گذاشت و تیم علوم پزشکی تهران با نتیجه مشابه صنعتی شریف تهران را مغلوب کرد.
تیم بانوان آذربایجان غربی در نخستین گام با نتیجه 2 بر صفر مقابل خراسان رضوی شکست خورد؛ این دیدار با امتیازهای 25 بر 23 و 25 بر 19 به سود حریف خراسانی پایان یافت.
تیم آذربایجان غربی فردا، پنجشنبه در دومین روز این مسابقات به مصاف تیم کرمان می رود؛ مرحله مقدماتی این مسابقات به صورت هشت بازی در هر روز ادامه دارد و پس از سه روز رقابت در این مرحله، هشت تیم برتر /از هر گروه 2 تیم/ به مرحله یک چهارم نهایی صعود می کنند تا چهره تیم های راه یافته به دیدارهای نیمه نهایی و نهایی مشخص شود.
بر اساس جدول مسابقات در گروه یک تیم‌های سمنان، زنجان، صداوسیمای تهران و اردبیل؛ در گروه 2 تیم‌های خراسان جنوبی، گیلان، اصفهان و چهارمحال و بختیاری؛ در گروه سه آذربایجان‌غربی، خراسان شمالی، کرمان، آذربایجان‌شرقی و خراسان رضوی و در گروه چهار تیم‌های گلستان، یزد، صنعتی شریف تهران و علوم پزشکی تهران به مصاف هم می روند.
بازی ها به صورت سه گیمی برگزار می شود و تیم والیبال بانوان آذربایجان غربی با هدایت «روح انگیز ترابی» وارد مسابقات شده است.
به گزارش ایرنا آیین افتتاحیه این مسابقات عصر روز چهارشنبه در سالن محل برگزاری مسابقات برگزار شد؛ این مسابقات تا 29 بهمن ماه جاری ادامه می یابد و پس از آن نیز رقابت های کارمندان مردان کشور از یکم تا هفتم اسفند ماه در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می شود.
3072/7156
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.