اخبار مرتبط

رحیم بایزیدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کارگاه یک روزه با توجه به نیاز فیلمسازان جوان و استفاده از هنر طراحی صحنه در فیلم با حضور یکی از اساتید برجسته این رشته برگزار می شود و فیلمسازان با نحوه طراحی صحنه در فیلم، چگونگی استفاده از اشیا صحنه در فیلم و همچنین تاریخچه طراحی صحنه آشنا می شوند.
«بایزیدی» از علاقه مندان خواست تا برای شرکت در این دوره تا 29 بهمن ماه با حضور در انجمن سینمای جوانان این شهرستان اقدام به ثبت نام کنند.
رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند با در دست داشتن کپی کارت ملی، کپی شناسنامه، یک قطعه عکس پرسنلی و پرداخت 150 هزار ریال به آدرس مهاباد، خیابان امام خمینی(ره)، مجتمع فرهنگی و هنری، طبقه اول، انجمن سینمای جوانان مراجعه کنند.
بایزیدی با اشاره به اینکه در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهی معتبر شرکت در دوره اهدا می شود، بیان کرد: علاقه مندان در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 2223765-0444 تماس بگیرند.
به گزارش ایرنا انجمن سینمای جوانان مهاباد یکی از انجمن های 60 گانه ایران است که با سه دهه سابقه در جنوب آذربایجان غربی فعالیت می کند.
9903/6185/3072
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.