اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا عزیز سهندی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این میزان فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد تومان در آذربایجان‌غربی ایجاد شده است.
وی با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی هشت هزار و 400 مسکن در سطح استان احداث و سه هزار و 400 واحد دیگر تعمیر و بازسازی شده‌است، گفت: همچنین امسال 190 میلیارد تومان کمک بلاعوض به خانواده‌ها صورت گرفته است و 800 نوعروس با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 200 میلیون تومان صاحب جهیزیه شده‌اند.
سهندی افزود: امسال مددجویان تحت پوشش کمیته امداد آذربایجان‌غربی از 125 هزار نفر در ابتدای سال به 185 هزار نفر رسیده است، گفت: این تعداد برابر با 6 درصد جمعیت استان بوده و همچنین از 47 هزار سالمند سطح استان 22 درصد آنان تحت پوشش کمیته امداد هستند.
وی با بیان اینکه مشاوره‌های رایگان در زمینه مددکاری، وکیل خانواده و ازدواج به مددجویان ارایه می‌شود، گفت: برای این منظور، پیوندهای ازدواج بین مددجویان مستحکم‌تر بوده و از هر 40 ازدواج یک مورد منجر به طلاق می‌شود در حالی که در آذربایجان‌غربی به ازای هر 6 ازدواج یک طلاق ثبت شده است.
سهندی با بیان اینکه مشارکت مردمی با افزایش ۳۴ درصدی به ۸۴ میلیارد تومان در ۱۰ ماهه امسال رسیده است، گفت: همچنین در این مدت، میزان صدقات مردم خیر استان با افزایش ۱۰ درصدی، به ۶ میلیارد تومان، پرداخت زکات با افزایش ۵۷ درصدی به ۳۳ میلیارد تومان و اکرام ایتام با افزایش ۲۰ درصدی به ۱۶ میلیارد تومان رسیده است.
به گزارش ایرنا، کمیته امداد امام خمینی (ره) از جمله نهادهای مردمی بوده که با فرمان امام راحل تاسیس شده و تاکنون خدمات شایانی به طبقات محروم و کم درآمد جامعه کرده است.
8135/7129
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.