فرح نساء فتحی پور، پرستار بیمارستان شهید مدنی تبریز، بر اثر ابتلا به کرونا به شهدای مدافع سلامت پیوست.

فرح نساء فتحی پور، پرستار بیمارستان شهید مدنی تبریز، بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد و به شهدای مدافع سلامت پیوست.

به گزارش جماران، فتحی پور، پرستار بخش اکو در مرکز آموزشی درمانی شهید مدنی تبریز بود که روز شنبه، ۳۱ خرداد ماه، پس از یک ماه بستری در بیمارستان امام رضا (ع) و مبارزه با ویروس مرگبار کرونا، جان خود را از دست داد. 

این پرستار  در دهه چهارم زندگی اش بود و به دلیل ضعف سیستم ایمنی و داشتن بیماری زمینه‌ای بعد از یک ماه مبارزه با کرونا فوت کرد.

کرونا مثبت منجر به فوت در میان کادر درمانی بیمارستان شهید مدنی تنها یک مورد است، اما تعداد مبتلایان به کرونا در میان کادر درمان این بیمارستان زیاد است.

اروابط عمومی بیمارستان شهید مدنی تبریز فوت این مدافع سلامت را تایید کرده است. 

در هفته های اخیر یکی از پزشکان کلینیک فجر تبریز نیز در راه خدمت رسانی به مردم و به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

پیش از وی رئیس بیمارستان آذرشهر نیز به دلیل ابتلا به کرونا، آسمانی شده بود.

هر چند تاکنون آمار دقیقی از فوتی های مدافعان سلامت به دلیل کرونا در آذربایجان شرقی منتشر نشده است، اما محمدحسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، ششم فروردین ماه امسال با تاکید بر ضرورت همکاری مردم با مدافعان سلامت اعلام کرد که ۷۰ نفر از کادر درمانی استان به کرونا مبتلا شده‌اند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.