به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، ایرج شهین باهر پیش از ظهر امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: باید نقاط قوت  و ضعف عملکرد حوزه فرهنگی را شناسایی و برای سال ۹۹ برنامه خوبی طرح ریزی کنیم.
شهردار کلان شهر تبریز با اشاره  به اهمیت مشارکت های مردمی در سیستم مدیریت شهری اظهار داشت: بایستی مردم را پای کار بکشیم  و با موضوعات شهری درگیر کنیم؛ مردم باید بدانند که که شهرداری نهادی است که با پول آنها اداره می‌شود؛ پس باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که شهروندان در حوزه های مختلف به ویژه فرهنگی اجتماعی مطالبه گر باشند.
شهردار تبریز با اشاره به روند تدریجی حذف موضوعات و مشکلاتی که برای مجموعه مدیریت شهری هزینه ایجاد کرده اند، ابراز کرد: در کنار پیشبرد امور جاری، در پی حل و فصل نابسامانی سال های گذشته هستیم؛ اما در برخی موارد، ساختار صرفا دست ما نیست و تابع ابلاغیه های وزارت کشور هستیم.
او عنوان کرد: پیشنهاد من در حال حاضر این است که به دلیل قرار گرفتن در فصل بودجه، بیشتر روی مباحث بودجه فرهنگی متمرکز شویم و اعضای شورا نیز پیشنهادات خود را تا فرصت باقی مانده ارائه دهند تا در بودجه سال آینده اعمال شود.

46

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1329903
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.