محمد مهدی حجت الاسلام شمس روز دوشنبه در جمع شرکت کنندگان در راهپیمایی ۱۳ آبان مراغه افزود: با توجه به کینه و دشمنی های آمریکا و نظام سلطه، ثمره اعتماد به آمریکا پوچ و خیالی است.

وی ادامه داد: بهره گیری از ظرفیت های جوانان متعهد داخلی و عمل به سیاست های کلی نظام اسلامی و منویات رهبر انقلاب راهکار غلبه بر تحریم ها و مشکلات موجود از جمله مشکلات اقتصادی خواهد بود.

شمس با بیان اینکه ارتباط و مذاکره با آمریکا چاره ساز مسائل و مشکلات موجود کشور نیست اضافه کرد: متاسفانه برخی عناصر داخلی به دنبال اجرای رفراندوم در جهت ارتباط با شیطان بزرگ هستند که این امر بر خلاف منویات رهبری و نظام اسلامی است.

وی گفت: با توجه به سخنان و رهنمودهای رهبری، هیمنه های پوشالی آمریکا در حال فروپاشی بوده و از بین رفتنی است.

وی با اشاره به سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان سال ۵۸ افزود: دشمنی های شیطان بزرگ با ملت بزرگ ایارن به سال های پیش از انقلاب باز می گردد.

شمس ادامه داد: نباید دشمنی های آمریکا با کشورمان را به تسخیر لانه جاسوسی این کشور گره زد زیرا که عداوت های مقامات این کشور علیه ملت ایران در کودتای ۲۸ مرداد بر همگان آشکار شده است.

وی اضافه کرد: هم اکنون مردم بیش از ۶۰ کشور جهان طعم تلخ دخالت ها و کودتاهای مستقیم و غیرمستقیم آمریکا را چشیده و میلیون ها نفر در اثر این دخالت ها و تجاوزها جان باخته اند.

وی افزود: سفارت خانه های آمریکا در سراسر جهان به لانه جاسوسی و مرکز اختلاف افکنی تبدیل شده که نمونه بارز آن در کشورهای عراق و لبنان مشاهده می شود.

به گزارش ایرنا، اقشار مختلف از جمله دانش آموزان، دانشجویان، مردم و مسئولان شهرستانی با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، جنایت ها و دخالت های آمریکا و نظام سلطه علیه کشورمان و سایر کشورهای جهان را محکوم کردند.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.