به گزارش ایرنا، عبداله تقی پور روز سه شنبه در نشست خبری که به مناسبت برگزاری این مسابقات برگزار شد افزود: ۱۷ تیم بانوان،  ۱۷ تیم آقایان از ۱۷ استان که هیات گلف  فعال داردند و ۲ تیم از استان آذربایجان شرقی در این مسابقات شرکت کردند.

وی با اشاره به قدمت بیش از ۵۰ ساله ورزش گلف در کشور افزود: بیش از ۱۰ سال است که هیات گلف استان در بهسازی و برگزاری مسابقات استانی و کشوری و همچنین بین المللی فعالیت می کند.

وی عنوان کرد: سعی می کنیم ورزش گلف را به عنوان یک ورزش خانوادگی و سبز در بین مردم معرفی کنیم.

تقی پور اضافه کرد: در ورزش گلف که چهار زیر مجموعه مینی گلف، وودبال، کریکت و بهکاپ دارد، ورزشکاران در کنار هم به رقابت می پردازند نه رو در روی هم، و این از زیبایی های این رشته ورزشی است.

وی با اشاره به ۱۵۰ ورزشکار سازمان یافته هیات گلف در استان خاطر نشان کرد: در شهرستان های مراغه، بستان آباد، آذرشهر و همچنین دانشگاه شهید مدنی تبریز رشته گلف فعال است اما ورزشکار حرفه ای در این رشته معرفی نکردنداین رشته در این شهرستان ها نیز حرفه ای شود.

تقی پور در مورد ورزشکاران گلف استان، گفت: متاسفانه در تیم ملی گلف نماینده ای از استان نداریم و امیدواریم در تیم ملی مینی گلف که این مسابقات انتخابی آن است نماینده ای معرفی کنیم.

گفتنی است مسابقات قهرمان مینی گلف بزرگسالان کشور نوزدهم تا بیست و سوم مهر ماه در پارک ائل گولی تبریز برگزار خواهد شد.

۳۰۷۷/۹۸۵۳

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.