مدافع تیم فوتبال تراکتور گفت: حمایت پرشورها، وظیفه ما ر‌ا سنگین تر می‌کند.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مسیح زاهدی در حاشیه دومین روز از تمرین اردوی ارضروم در خصوص آخرین وضعیت تیم اظهار کرد: خداراشکر تاکنون تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و وضعیت بدنی‌مان روز به روز بهتر می‌شود و امیدوارم تا شروع مسابقات، بتوانیم به شرایط ایده آل برسیم.
وی در خصوص اردوی ارضروم و کمپ "پولات ریزورت" بیان کرد: باشگاه تراکتور برای اردوی پیش فصل، محلی را در نظر گرفته که برای آمادگی جسمانی می‌تواند بسیار خوب باشد و با توجه به امکانات بالای این کمپ، می‌توانیم به خوبی آماده مسابقات شویم.
زاهدی در خصوص دنیزلی گفت: آقای دنیزلی سابقه کسب چند قهرمانی با تیم‌های سطح اول ترکیه را در کارنامه دارد و تیم‌های تحت هدایت وی، همیشه خوب فوتبال بازی می‌کنند و کار کردن با چنین مربی برای هر بازیکنی آرزوست و بسیار لذت بخش است.
مدافع تراکتور در خصوص وضعیت روحی روانی تیم نیز خاطرنشان کرد: شرایط روحی تیم بسیار خوب است و امیدوارم با جذب چند بازیکن خوب، کامل تر شویم و با آمادگی بالاتری، فصل را آغاز کنیم.
زاهدی تاکید کرد: هواداران پرشور تراکتور، حتی در کل جهان معروف هستند و همه می دانند که تراکتور چه هواداران پرشوری دارد و این موضوع، وظیفه ما را سنگین تر می کند و امیدوارم با کسب نتایج خوب و رسیدن به عنوان قهرمانی، بتوانیم جواب زحماتشان را بدهیم.

انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.