معاون امور استان‌های سازمان اوقاف و امورخیریه گفت: مواضع دولت و رییس جمهور در صحنه‌های سیاسی قابل تایید است، اما داستان مملکت همان است که سریال گاندو تعریف می‌کند. از سریال گاندو غافل نشوید.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام حسین روحانی‌نژاد در آیین تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، اظهار کرد: مواضع انقلابی که دولت در صحنه‌های سیاسی اتخاذ کرده مورد توقع و انتظار مردم بوده و مردم پشتیبان هستند و این پشتیبانی‌‌ها دشمن را مغلوب خواهد کرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در دوره جدید مصمم هستیم که مدیران بیش از یک دوره در استان نمانند و باتوجه به این‌که مدت مدیریت حجت‌الاسلام مصایبی در استان تمام شده بود، از این‌رو تصمیم به تغییر مدیریت گرفتیم.
معاون امور استان‌های سازمان اوقاف و امورخیریه کشور افزود: از تلاش‌های حجت‌الاسلام مصایبی قدردان بوده و با توجه به دانش و تجربه‌ای که دارند، همچنان از وجودشان در سازمان اوقاف و امور خیریه بهره‌مند خواهیم شد.
وی در ادامه با بیان این‌که به برکت وجود امام زادگان(ع) فضای معنوی فوق‌العاده‌ای در کشور فراهم است، اظهار کرد: سازمان اوقاف در راستای تقویت بنیه اقتصادی کشور و ایجاد شرایط برای اشتغال در این حوزه به یاری دولت آمده است.
وی با تاکید بر اهمیت احیای موقوفات تاکید کرد: مردم آذربایجان شرقی و به ویژه تبریز، از جمله متشرع‌ترین مردمان هستند و این مردم اگر بدانند ملکی موقوفه است قطعا آن را تخلیه می‌کنند.
معاون امور استان‌های سازمان اوقاف و امورخیریه کشور با بیان این‌که علمای وارسته و خیران این خطه همیشه در وقف اموال خود پیشتاز بوده‌اند، متذکر شد: به برکت موقوفات مدارس، حوزه‌ها و... آباد شده و به ایتام و نیازمندان رسیدگی می‌شود، همچنین در حوزه اقتصادی و اجتماعی نیز آثار موقوفات قابل مشاهده است.
وی با تاکید بر این‌که همه باید برای ترویج فرهنگ وقف تلاش کنیم، گفت: گزارشی که از عملکرد چهار ساله اداره کل اوقاف استان ارائه شد، نشان می‌دهد که تلاش خوبی در این رابطه شده است.
حجت‌الاسلام روحانی نژاد در بخش دیگری از سخنانش با بیان این‌که حجاب و عفاف یکی از مسلمات دین ما بوده و باید بیش از پیش از آن صیانت کنیم، افزود: دشمن مصمم است تا با تغییر ارزش‌ها به انقلاب صدمه بزند.
وی خاطرنشان کرد: امروز گام های بلند و موفقی برداشته شده و دشمن نفس‌های آخرش را می‌زند.
طی آیینی با حضور مسئولان کشوری و استانی، از زحمات حجت‌الاسلام علی مصایبی قدردانی شده و حجت‌الاسلام سید شهاب‌الدین حسینی به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی معرفی شد.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.