رئیس کمیته علمی همایش ملی «شهر پایدار و گام دوم انقلاب، چالش ها، فرصت ها و کاربردها» گفت: تمام مباحث علمی و مقدماتی در این همایش حتما باید منتهی به ارائه پیشنهادات کاربردی و عملی برای ایجاد رفاه عمومی باشد.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، میکائیل جمال‌پوراظهار کرد: از نکات مهم مورد تاکید کمیته علمی همایش ملی «شهر پایدار و گام دوم انقلاب، چالش‌ها، فرصت ها و کاربردها» تلاش برای ایجاد شهری است که با الهام از فرهنگ مردم، آرمان ها، پیشینه و هویت مردم باشد.
او ادامه داد: شهر پایدار و شهر تامین کننده رفاه عمومی در ابعاد، جنبه ها و زوایای مختلف، صرفا شهری نیست که غربی باشد و در این همایش هم قصد داریم در مورد همین این ابعاد و مولفه‌ها بیشتر صحبت کنیم.
جمال‌پور هدف عمده از برپایی این همایش رو تولید مباحث و مقالاتی عملی و کاربردی عنوان کرده و گفت: تلاش داریم در قالب این همایش مطالبی تولید کنیم که مقالاتی ماندگار و مقالاتی که قابلیت تبدیل شدن به برنامه را داشته باشند.
رئیس کمیته علمی همایش ملی «شهر پایدار و گام دوم انقلاب، چالش ها، فرصت ها و کاربردها» خاطرنشان کرد: مقرر شده بر اساس همین مقالات در نهایت برنامه‌ای در اختیار شهرداران، مسئولان فرهنگی و اجتماعی مجموعه عظیم شهرداری قرار گیرد تا با پیاده سازی این قوانین شهر تبریز و شهروندان شاهد زندگی توام با رفاه مستمر و پایدار شهری باشند.
او همچنین یادآور شد: علاقمندان برای شرکت در این همایش ملی می‌توانند مقالات خود را تا ۳۰ خرداد ۹۸ در سامانه این همایش به نشانی www.gaam2.tabriz.ir ثبت کنند.
نخستین همایش «شهر پایدار، گام دوم انقلاب، چالشها، فرصتها و کاربردها» ۱۹ تیر ماه سالجاری در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار می شود.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.