اخبار مرتبط

رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان؛

به گزارش ایرنا، در رقابت‌های کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان، هادی در دیدار نهایی برابر «الکساندر خوتسیانیویسکی» دارنده مدال برنز اروپا از اوکراین با نتیجه 6 بر 4 به برتری رسید و مدال طلای این رقابت‌ها را درو کرد.
این کشتی گیر کشورمان، پیش از این و در دور مقدماتی ابتدا برابر کاسوی از آمریکا با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد، سپس در دومین مبارزه نیز برابر دنگ نایب قهرمان جهان از چین با نتیجه 8 بر 4 به پیروزی رسید.
هادی همچنین 5 بر 2 نیکولاسگویازدوفسکی دارنده مدال برنز جهان از آمریکا را شکست داد و در نیمه نهایی نیز در حالی که 7 بر 2 از دانیل لیگتی از مجارستان عقب بود در پایان به برتری 13 بر 8 رسید و فینالیست شد.
گنوپتریاشویلی قهرمان جهان و چهره شاخص این وزن بدلیل مصدومیت در نیمه نهایی برابر حریف اوکراینی حاضر به مبارزه نشد و در رده بندی نیز کشتی نگرفت.
به این ترتیب در پایان این رقابت‌ها تیم 4 نفره ایران در جام دانکلوف که جزو رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی است با 2 طلای حسن یزدانی و پرویز هادی و برنز رضا یزدانی به کار خود پایان داد.
هادی اهل باسمنج تبریز بوده و به عنوان نماینده وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد ایران تا کنون مدال‌های برنز جهان و طلای بازی‌های آسیایی 2018 را کسب کرده است.
3093/518
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.