عصبانیت دپای و تلاش برای ضرر بارسلونا

ممفیس دپای، مهاجم هلندی بارسلونا از دست مدیران این باشگاه عصبانی است و حاضر نیست در هنگام جدایی سودی را به بارسلونا برساند!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، ممفیس دپای از سوی مدیران بارسلونا جواب شده و جایی در این تیم ندارد. همین موضوع بهانه ای برای این بازیکن شده تا جلوی سود بردن بارسلونا را بگیرد.

جذب روبرت لواندوفسکی و رافینیا و همچنین تمدید قرارداد با دمبله، با توجه به حضور آنسو فاتی، پی‌یر امریک اوبامیانگ و فران تورس در خط حمله بارسا باعث شده که عملا فرصتی برای بازی به این بازیکن نرسد.

مدیران بارسا پیش از این به او هشدار داده بودند که باید به دنبال باشگاهی جدید برای فصل آینده باشد اما او تاکید داشت که همچنان در این تیم بماند و برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش کند.

اما حالا روزنامه اسپانیایی اسپورت خبر داده که دپای پس از مذاکره با مدیران بارسا و مشورت با مدیر برنامه‌هایش به این نتیجه رسیده که امیدی برای ادامه حضور در این تیم ندارد و استراتژی جدیدی را در پیش گرفته است.

این مهاجم هلندی حالا به نوعی دنبال تلافی است تا رفتارهای ناخوشایند بارسا با خودش را جبران کند و از مدیر برنامه‌هایش خواسته است که به مدیران این باشگاه اعلام کند باید قرارداد او را فسخ کنند تا بتواند به صورت آزاد به باشگاه دیگری ملحق شود.

به نظر می‌رسد دپای چنین روندی را در پیش گرفته تا بارسا نتواند از فروش او به باشگاهی دیگر هیچ سودی کند و به نوعی در پی انتقام‌گیری از آنهاست، خصوصا با توجه به شرایط مالی بارسا و هزینه‌هایی که آنها برای خرید بازیکنان جدید کردند و امیدوار هستند که بخشی از آن را با فروش چند بازیکن جبران کنند.

باید دید که آیا مدیران بارسا با این خواسته دپای موافقت خواهند کرد یا خیر. پیش از این گفته شده بود که یوونتوس مذاکراتی را برای جذب او با مدیران بارسا آغاز کرده است.

دیدگاه تان را بنویسید