سوارس جانشین هالر می شود؟

لوئیس سوارس، مهاجم اروگوئه ای اتلتیکو مادرید یکی از گزینه های پیشنهادی به دورتموند برای جانشینی سباستین هالر است که به سرطان مبتلا شده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بوروسیا دورتموند در روزهای اخیر بدترین خبر ممکن را در آستانه شروع فصل جدید دریافت کرد. سباستین هالر، خرید جدید این باشگاه که قرار بود در فصل آینده به‌عنوان شماره 9 به میدان برود مجبور شد اردوی تمرینی بوروسیا را ترک کند چرا که پزشکان تشخیص دادند به سرطان مبتلا است.

هالر 28 ساله بعد از پشت سر گذاشتن آزمایش‌های پزشکی کامل، ابتلایش به سرطان بیضه را تایید کرد و گفت با هواداران دورتموند عهد می‌بندد که سلامتش را به‌دست آورده و قوی‌تر از همیشه بازگردد.

مدیران دورتموند می‌دانند که مهاجم اصلی‌شان در فصل آینده را برای مدتی طولانی در اختیار نخواهند داشت و در نتیجه باید برای پر کردن جای خالی او فکری بکنند. دورتموند بعد از پیوستن مهاجم اول فصل گذشته‌اش، ارلینگ هالند، به منچسترسیتی، هالر را به‌خدمت گرفت تا در فصل آینده خیالش بابت شماره 9 راحت باشد.

شبکه اسکای آلمان در گزارشی اعلام کرد که مدیران برنامه‌های لوئیس سوارس به دورتموند پیشنهاد داده‌اند که مهاجم اروگوئه‌ای که این روزها بازیکن آزاد است به این باشگاه آلمانی منتقل شود.

سوارس که در شروع تابستان و بعد از پایان قراردادش با اتلتیکو با این تیم خداحافظی کرد در حال حاضر بدون تیم است. ستاره اروگوئه‌ای در سال 2020 از بارسلونا به اتلتیکو پیوست و 83 بازی برای تیم دیگو سیمئونه انجام داد. او در این مدت 34 گل برای روخی‌بلانکو به ثمر رساند.

دیدگاه تان را بنویسید