12 هزار امضا برای حضور جوکوویچ در تنیس اوپن آمریکا

طرفداران دنیای تنیس برای حضور نواک جوکوویچ در مسابقان اوپن آمریکا، طومار آنلاینی را امضا کرده و از آمریکا خواسته‌اند به ستاره تنیس جهان اجازه شرکت در مسابقات داده شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، نواک جوکوویچ، تنیسور صربستانی به علت امتناع از زدن واکسن کرونا، نمی تواند در مسابقات تنیس آمریکا شرکت کند اما علاقه مندان تنیس طومار آنلاینی را برای رفع این محدودیت امضا کرده اند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تقریباً 12 هزار نفر طومار آنلاینی را امضا کرده‌اند که از انجمن تنیس آمریکا خواسته شده با دولت این کشور همکاری کند تا نواک جوکوویچ با وجود امتناع از تزریق واکسن کرونا، در مسابقات آزاد آمریکا شرکت کند.

طبق قوانین فعلی آمریکا، مسافرانی که قصد ورود به این کشور را دارند باید قبل از پرواز کارت واکسن خود را ارائه دهند و جوکوویچ به دلیل امتناع از واکسینه شدن اجازه ورود به آمریکا را نخواهد داشت. دارنده 21 عنوان قهرمانی گرنداسلم اوایل سال جاری میلادی به دلیل همین مشکل گرنداسلم استرالیا را از دست داد و از این کشور اخراج شد.

مسابقات تنیس آزاد آمریکا از 29 آگوست آغاز می‌شود و باوجود ممنوعیت‌هایی که برای حضور این ستاره صرب برای شرکت در مسابقات وجود دارد اما نام وی در لیست شرکت کنندگان دیده می‌شود. جوکوویچ چند هفته پیش در مسابقات ویمبلدون با غلبه بر نیک کیرگیوس جام قهرمانی را بالای سر برد و به رکورد 21 قهرمانی گرنداسلم رسید.

 

دیدگاه تان را بنویسید