پرسپولیس 65 هزار یورو از رادو کَند!

باشگاه پرسپولیس موفق شد مبلغ 65 هزار یورو از مطالبه سنگربان سابقش را بکاهد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ بوژیدار رادوشویچ که شکایتی را در خصوص مطالبات خود در فیفا طرح کرده بود، با دفاعیه‌ای که باشگاه در خصوص این پرونده در‌ کمیته حل اختلاف فیفا به ثبت رساند، موفق شد مبلغ ۶۵ هزار یورو به علاوه سود سالیانه مربوطه را کسر‌ کند.

باشگاه پرسپولیس همچنین در تلاش است تا با  دفاعیه دیگر‌ در دادگاه داوری ورزش مبلغ دیگری را کاهش دهد. البته بسیاری از هواداران پرسپولیس تصور می‌کنند که این کسر از ۸۶۶ هزار یورو حکم فیفا انجام شده اما این‌طور نیست و باشگاه پرسپولیس بر اساس شرح تفصیلی حکم فیفا این خبر را درج کرده است.

ماجرا این است که گلر کروات پرسپولیس در شکوائیه خود درخواست کرده بود که پرسپولیس باید ۹۳۱ هزار یورو به او پرداخت کند و در شکایت نامه خود آپشن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و همچنین بلیت‌های بیزینس کلاس را هم قرار داده بود.

اما باتوجه به اینکه پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا صعود نکرده و همچنین بلیت‌ها به‌خاطر جدایی رادو مورد استفاده قرار نخواهند گرفت، فیفا با این بخش از خواسته بوژیدار مخالفت کرد تا حکم ۸۶۶ هزار یورویی صادر شود. حالا باشگاه پرسپولیس پس از مطالعه شرح تفصیلی حکم، این نکته را اشاره کرده است.

باشگاه پرسپولیس قرار است پرونده را به دادگاه عالی ورزش ببرد اما باتوجه به اینکه در این دادگاه امکان طرح ادعای جدید وجود ندارد و فقط پرونده یک بار دیگر مورد داوری قرار خواهد گرفت، بعید است که حکم تازه‌ای صادر شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید