لغو بازی امیدهای ایران و گل گهر به خاطر ماه رمضان و نبود ورزشگاه؟

بازی تیم ملی فوتبال امید ایران و گل گهر دقایقی بعد از مشخص شدن زمان و مکان مسابقه لغو شد!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ دیدار تیم ملی فوتبال امید ایران و گل گهر سیرجان ساعاتی پس از اینکه درباره زمان و مکان این دیدار اطلاع رسانی شده بود، لغو شد.

در حالی که صبح امروز فدراسیون فوتبال زمان دقیق و شرایط حضور رسانه ها برای دیدار تیم ملی فوتبال امید و گل گهر را اعلام کرده بود، دقایقی قبل از لغو این دیدار خبر داد. البته هنوز علت اصلی این اتفاق اعلام نشده است.

فدراسیون فوتبال درباره لغو این بازی نوشت: دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال امید و گل گهر سیرجان که قرار بود فردا پنج شنبه 25 فروردین و در آخرین روز اردوی تیم ملی امید برگزار شود لغو شد و با هماهنگی مدیران دو تیم قرار شد در زمان دیگری انجام شود.

بر این اساس آخرین تمرین تیم ملی فوتبال زیر ۲۳ سال ایران در پایان این اردو روز پنج شنبه انجام خواهد شد و بازیکنان در این نوبت تمرینی، بازی درون تیمی انجام خواهند داد.

برگزاری این دیدار قبل از اذان مغرب و احتمال روزه خواری بازیکنان در هنگام برگزاری مسابقه در حضور اهالی رسانه، یکی از دلایل لغو بازی بود. از سوی دیگر به علت نبود زمین مناسب که دارای نورافکن های خوب و باکیفیت باشد، از دیگر مشکلات برگزاری بازی بعد از اذان مغرب بوده است.

دیدگاه تان را بنویسید