برنامه سفر تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار با لبنان و سوریه

برنامه اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای بازی با لبنان و سوریه مشخص شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس،‌ محمودرضا رضایی مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال درباره برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی گفت: اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال از روز ۱۵ آبان ماه در تهران آغاز خواهد شد و بلافاصله بازیکنان روز ۱۶ آبان ماه با پرواز اختصاصی تهران را به مقصد بیروت ترک می‌کنند. بر همین اساس کادر فنی تیم ملی اسامی بازیکنان را روز ۱۵ آبان ماه اعلام می‌کند.

وی ادامه داد: لژیونرها و بازیکنان شاغل در اروپا از روز ۱۶ آبان در بیروت به تیم ملی ملحق می‌شوند و اولین بازی تیم ملی فوتبال در بیروت و روز ۲۰ آبان‌ماه برگزار خواهد شد. پس از این دیدار، روز ۲۱ آبان‌ماه بیروت را به مقصد اردن ترک خواهیم کرد. همانطور که می‌دانید سوریه بازی‌های خود را در کشور اردن برگزار می‌کند و بر همین اساس در روز ۲۵ آبان‌ماه در ورزشگاه ملک عبدالله اردن، دیدار ایران و سوریه برگزار خواهد شد.

مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران گفت: این دو بازی برای تیم ملی مهم بوده و از چهار بازی انجام شده ۱۰ امتیاز تاکنون کسب شده است که طبق جدول ایران بالاتر از کره جنوبی، عراق، سوریه و لبنان قرار دارد. بازی‌های سختی داریم، چرا که در خانه حریفان است و تیم‌ها جنگنده و فیزیکی بازی می‌کنند و اگر این دو بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم، راه صعود به جام جهانی هموار خواهد شد.

وی در پایان ضمن تقدیر از وزیر ورزش و جوانان گفت: جا دارد از سجادی وزیر ورزش تشکر کنم، چرا که حضورشان دلگرمی برای بازیکنان است و ایشان اعلام کرد که از تیم ملی فوتبال حمایت خواهد کرد. برد دور از دسترس نیست و از همه عزیزان می‌خواهیم که ما را برای موفقیت تیم ملی همراهی کنند تا ان‌شاءالله جشن صعود را بگیریم.

 

دیدگاه تان را بنویسید