انصراف زنوزی از مالکیت تراکتور!

باشگاه تراکتور با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مالکیت این باشگاه واگذار خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ ساعتی پس از تجمع هواداران باشگاه تراکتور در مجموعه بنیان دیزل و اعلام نظمی مبنی بر انتقال مالکیت، باگشها تراکتوربیانیه‌ای در این باره صادر کرد تا این خبر حالت رسمی بگیرد.

در بیانیه تراکتور آمده است: با عنایت به حواشی اخیر و تنش‌های پیش آمده پیرامون تیم فوتبال تراکتور و حضور مکرر حدود ۱۵۰ نفر در روزهای اخیر در محل باشگاه که موجب برهم زدن آرامش تیم و تعطیلی تمرین امروز شد، به اطلاع می‌رساند، با توجه به خواسته افراد حاضر در این تجمع و در حضور عوامل هیات فوتبال استان، تصمیم هیات مدیره باشگاه بر آن شد که از این تاریخ تمامی فعالیت‌های باشگاه به حالت تعلیق درآمده و امورات مربوطه از امروز بر عهده هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی بوده و تیم تحویل آنان می‌گردد.

در ادامه بیانیه آمده است: تصمیم هیات مدیره باشگاه تراکتور به دنبال حواشی اخیر که در حساس‌ترین برهه تیم اتفاق افتاده، اتخاذ شده و از امروز مسوولیت تیم بر عهده هیأت فوتبال استان است و درخصوص بحث مالکیت باشگاه نیز هیات مدیره هلدینگ تصمیم گیری خواهدکرد.

ششگلانی: تراکتور را به کسی می‌دهیم که زنوزی بگوید

در همین خصوص رییس هیئت فوتبال تبریز، جواد ششگلانی در پاسخ به این سوال که آیا هیئت فوتبال قصد تیمداری دارد؟ گفت: «خیر ما به هیچ عنوان چنین قصدی نداریم. من با آقای زنوزی هم صحبتی نداده‌ام.»

وی همچنین توضیح داد: «ما منتظر نظر آقای زنوزی هستیم و به هرکسی که او بگوید ما باشگاه را منتقل می‌کنیم و خودمان قصد نداریم که بر باشگاه مالکیت کنیم.»

او در خصوص تصمیم تراکتوری‌ها اظهار داشت: «وظیفه ما این است که نقش انتقالی را انجام دهیم و نمی‌دانم منظور مدیران تراکتور از تحویل باشگاه چه چیزی است و در این باره باید دیدگاه خود را بگویند.»

ششگلانی راجع به تلاش هیئت فوتبال در ماجرای تراکتور عنوان کرد: «جلسات متعددی تشکیل شده و ادامه هم خواهد یافت. جلسه با دستگاه‌های نظارتی و مسئولان ذی ربط بوده که در فرمانداری و استانداری و حتی بیت امام جمعه و اداره ورزش تشکیل شده است.»

رییس هیئت فوتبال در مورد احتمال بازگشت تراکتور به مالکان قبلی گفت: «این احتمال دارد وجود دارد اما بنیاد تعاون سپاه یا کارخانه هنوز درخواستی نداده‌اند و من اطلاعی ندارم.»

دیدگاه تان را بنویسید