جستجوی پیشرفته

نتایج جستجو

1196504 مورد
  • از علی کریمی، هافبک سابق استقلال که در کایسری اسپور بازی می کند به عنوان یکی از اهداف آبی‌ها در نقل و انتقالات یاد می شود اما او با بهبود مصدومیتش، در اردوی پیش فصل تیم ترکیه ای حاضر شده است.

  • یادداشت/

    آیت الله بهشتی تاکید می‌کند: «قرآن را نباید تفسیر به رأی کرد»، به این مهم در فهم و برداشت روشمند از قرآن نیز تصریح می‌کند: «من به سهم خود از اینکه افراد برداشت‌های زنده خود را از آیات بنویسند تا ویژگی‌های خاص و حیات بخش یک آیه یا جمله‌ای از آیه را که آن را روح‌بخش، دلنشین و زنده می‌کند، تقریر و تنظیم کنند، بسیار خوشحال می‌شوم، ولی به شرط اینکه با صراحت بگویند: «من از این آیه چنین برداشتی دارم» و اصرار نداشته باشند که حتماً مقصود از آیه همان برداشتی است که آنها می‌کنند، چون با این کار ممکن است راه را بر برداشت و تعبیر شخص دیگری که دارای روحی مترقی‌تر و تشنه‌تر همراه با بافت‌های اندیشه‌ای و رفتاری والاتر است، ببندند ... این مطلب است که من خود بدان مقید بوده‌ام».

  • لیونل مسی بعد از عملکرد ضعیف خود در فصل گذشته، خیلی زودتر از موعد به تمرینات پاری سن ژرمن برگشته تا آماده فصل جدید شود و عملکرد بهتری را در فصل جدید به نمایش بگذارد.