جستجوی پیشرفته

نتایج جستجو

1143139 مورد
  • یک فوق تخصص بیماریهای عفونی اطفال در خصوص علائم کرونای انگلیسی در کودکان گفت: در کودکان نیز علائم بیماری مشابه بزرگسالان دیده می شود، با این تفاوت که این علائم در درصد زیادی از کودکان به شکل علائم گوارشی خود را نشان می‌دهد.

  • این روزها ردپای خودروهای آفرود در گوشه گوشه مناطق بکر و دست نخورده چهارمحال و بختیاری مشاهده می‌شود، برخی از این افراد بدون توجه به پوشش گیاهی، جانوری و زیستی در مناطق بکر و حفاظت شده، اقدام به انجام حرکات نمایشی، روشن کردن آتش، کمپینگ و ... در این مناطق کرده و گاهی تصاویر و فیلم‌های این کار را در فضای مجازی نیز منتشر می‌کنند.

  • متکی سخنگوی شورای وحدت بیان کرد: با توجه به مصوبه هیات عالی درباره نیاز به گفت‌وگو و صحبت با نامزدها، چگونگی این ارتباط روز پنجشنبه مصوب شد. تعداد کسانی که بنا داریم دعوت کنیم بیشتر از سید ابراهیم رییسی، محمد باقر قالیباف و مجسن رضایی است و از آنها خواسته شد برنامه و افراد کلیدی کابینه خود را به شورای وحدت ارائه دهند.

  • حسین کمالی مطرح کرد؛

    حسین کمالی دبیر کل حزب اسلامی کار با بیان اینکه «تصمیمات جبهه اصلاحات ایران به عنوان تصمیم نهایی اصلاح طلبان بروز و ظهور خواهد یافت»، تاکید کرد: «کسانی که باعث شدند اصلاح طلبان در موقعیت امروزی قرار بگیرند، نباید توقع حمایت مجدد داشته باشند».

  • در گفت و گویی مطرح شد؛

    عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه با تاکید بر لغو کامل تحریم‌ها در «یک مرحله» افزود: به "گام به گام" و "مرحله به مرحله" بودن لغو تحریم‌ها اعتقادی نداریم و حتماً باید رفع تحریم‌ها را راستی آزمایی کنیم و بعد اقدامات مان را انجام دهیم؛ این سه اصل کلیدی است که راهنمای ما در مذاکرات وین هم بوده است.