معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یزد گفت: 20 طرح گردشگری در این استان آماده بهره برداری است.

معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یزد گفت: ۲۰ طرح اعم از هتل، اقامتگاه سنتی، بومگردی، مجتمع گردشگری، مرکز تفریحی، سرگرمی و گردشگری باحجم سرمایه گذاری ۳۵۰ میلیارد ریال در استان آماده بهره برداری است.

به گزارش جماران، محمدمیر شمسی با اشاره به اینکه با بهره برداری از این طرحها زمینه اشتغال ۱۱۸ نفر فراهم می شود افزود: رشد و توسعه زیر ساخت ها و حمایت از سرمایه گذاری و فعالان بخش گردشگری عامل رونق، تحرک و اشتغالزایی در این بخش می شود.

وی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری و با توجه به شرایط خاص اقتصادی ناشی از تداوم بیماری کرونا، رکود فراگیر گردشگری و خسارات جبران ناپذیر مالی ، سرمایه گذاران تاسیسات گردشگری دارای موافقت اصولی با پیگیری های این اداره کل نسبت به اجرای طرحهای در دست ساخت و ادامه روند پروژه ها در سطح استان با تمام توان تکمیل کردند.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد، وی افزود: پیش بینی شده تا پایان سال جهش تولید ۵۹ طرح دیگر تکمیل و بهره برداری شوند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.