محمدعلی طالبی روز شنبه در نشست تنظیم بازار استان یزد با قدردانی از دستگاه‌های مربوطه در زمینه نظارت بر بازار افزود:مردم باید کاملا در جریان فعالیت بازرسان و ناظران قرار گیرند تا احساس کنند که به صورت ویژه، نظارت بر بازار حاکم است و از هرگونه تخلف جلوگیری می شود.

وی بر انعکاس اخبار و اطلاعات در زمینه کنترل بازار و برخورد با گرانفروشی از طریق رسانه‌های جمعی تاکید کرد و اظهار داشت: مردم هم باید در جریان قرار گیرند. 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد هم در این نشست گفت: قیمت گوشت قرمز در حال حاضر به ازای هر کیلوگرم ۸۰ هزار تومان به فروش می رسد و هیچ گونه کمبود گوشت قرمز در استان وجود ندارد.

محمد رضا علمدار یزدی افزود: روزانه ۷۴ تن تخم مرغ در استان تولید می‌شود که تنها ۳۷ تن در روز مصرف می‌شود و در حال حاضر قیمت یک کیلوگرم تخم مرغ در استان ۸ هزار و ۹۰۰ تومان است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد یادآور شد: با توجه به گزارشی که در این نشست توسط اتحادیه میوه و تره بار ارائه شد هیچ گونه کمبود در زمینه میوه در استان وجود ندارد و در بعضی از محصولات میوه و تربار کاهش قیمت را شاهد بوده ایم.

علمدار یزدی با بیان اینکه در زمینه‌ تامین آرد برای نانوایان هم هیچ گونه کمبودی وجود ندارد افزود: نظارت و کنترل بر قیمت ، رسیدگی سریع به شکایات و گزارش های مردمی و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت ها با هدف افزایش رضایت عمومی در استان با جدیت دنبال می شود و تمامی بازرسان و ناظران افتخاری نیز به منظور پاسخگویی سریع‌تر به مسایل و مشکلات مردم در این زمینه آماده همکاری هستند.

وی از تشکیل ستاد ویژه رسیدگی به شکایات مردم در زمینه افزایش خودسرانه قیمت کالاها و خدمات در سطح بازار خبر داد و گفت: سامانه ۱۲۴ به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش‌های مردمی است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.