مدیر آموزش‌وپرورش اردکان روز شنبه در مراسم بدرقه این دانش آموزان گفت: شما دانش‌آموزان باید سپاسگزار خداوند باشید که توفیق حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس را نصیبتان کرده است زیرا به این سفر معنوی دعوت‌ شده‌اید.

ابوالفضل کارگر از دانش‌آموزان خواست تا از تمام لحظات این سفر معنوی برای خودسازی بهره کافی را ببرند و به‌عنوان سفیران نور پیام خون شهدا را برای دیگران بازگو کنند.

وی گفت: دانش‌آموزان اعزامی، در طول سفر خود از برخی از مناطق عملیاتی نظیر شلمچه، یادمان شهدای هویزه، یادمان شهید چمران در دهلاویه، یادمان شهدای اروندکنار و سایر مناطق عملیاتی جنوب بازدید می‌کنند.

کارگر در پایان اظهار داشت: در اولین مرحله از اعزام دانش‌آموزان شهرستان اردکان به اردوی راهیان نور، ۲۸۰ نفر از دانش‌آموزان دختر در قالب هفت دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

 مراسم بدرقه اولین کاروان دانش‌آموزان دختر استان یزد به اردوی راهیان نور با حضور جمعی از مسئولان استان و شهرستان، خانواده‌های دانش‌آموزان و مربیان مدارس در محل هیئت رزمندگان اسلام شهرستان اردکان برگزار شد

به‌منظور آشنایی نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت و در جهت مقابله با تهدیدات و جنگ نرم دشمنان، مرحله اول اعزام دانش‌آموزان دختر استان یزد به اردوی راهیان نور انجام شد.

مرکز شهرستان ۹۸ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.