اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سرتیپ محمدرضا میرحیدری روز دوشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به اینکه پلیس از ماه های گذشته برنامه های خود را برای پیشگیری شروع کرده افزود: برخورد با عوامل تولید، توزیع و فروش مواد محترقه خطر آفرین با جدیت پیگیری می شود.
وی ادامه داد: شناسایی مراکز تولید و توزیع با همکاری و همراهی مردم و خانواده ها از جمله برنامه هایی است که در استان انجام شده و برای جلوگیری از آسیب ها ادامه دارد.
فرمانده انتظامی یزد به طرح های پیش رو به خصوص بکارگیری تمام توان پلیس با استقرار در مراکز مهم مختلف شهرها، برخی تفرجگاه‌ها و پارک‌ها و اماکن عمومی برای پیشگیری از کاهش آسیب ها و تحقق نظم و امنیت اشاره کرد.
به گفته میرحیدری، مقررات جدی در ارتباط با مخلان چهارشنبه آخر سال به صورت دقیق پیش بینی شده و کسانی که نظم و امنیت جامعه و مردم را به خطر بیندازند برخورد صورت می گیرد.
وی اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده برای متخلفان چهارشنبه آخر سال، پرونده تشکیل و افراد خاطی تا پایان تعطیلات نوروزی تحت نظارت و حتی خودروهایی که مخل آسایش باشند در این مدت توقیف می شوند.
فرمانده انتظامی یزد تاکید کرد: مطالبه اصلی مردم از مسئولان به خصوص از پلیس تامین نظم و امنیت است و برای تحقق آن همه دستگاه‌های اجرایی و مردم در قبال آن مسئولیت دارند.
میرحیدری تصریح کرد: در سایه همکاری مردم و اقدام های خوب پلیس هم اکنون یزد یکی از امن ترین استان های کشور محسوب می شود و باید برای حفظ و ارتقای آن تلاش کرد.
وی مهمترین برنامه پلیس برای ارتقای امنیت اجتماعی در ماه جاری و اوایل سال آینده را برگزاری رزمایش نوروزی، نظارت و امنیت بر بازار و کنترل افراد سابقه‌دار و مجرمان مواد مخدر با همکاری دستگاه های اجرایی ذکر کرد .
فرمانده انتظامی یزد به فعالیت پلیس استان در ماه های اخیر اشاره کرد و مهمترین آنها را، شناسایی باند سرقت خودرو و قطعات آن و جمع‌آوری معتادان متهاجر ذکر کرد.
میرحیدری همچنین از برپایی ایستگاه‌های نوروزی در 18 نقطه در استان با انجام فعالیت های فرهنگی و اطلاع رسانی برای مردم و مسافران خبر داد.
در این نشست به سوالات خبرنگاران در خصوص فعالیت های فرهنگی، طرح های نوروزی، گشت های پلیس، دوربین ها و نظارت بر فعالیت توزیع کنندگان مواد محترقه پاسخ داده شد.
استان یزد بر اساس آمار سال 1395، یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت دارد.
7536/ 6197
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.