مهدی نشاسته گر روز دوشنبه طی نشست خبری در شهرستان اظهار داشت: از این تعداد، یکهزار و 500 پایگاه درمدارس استان، 100 پایگاه توسط بسیج مستضعفان، 50 پایگاه اصلی سطح شهر، 40 مرکز نیکوکاری ،50 کانون مساجد و 30 مصلی نماز جمعه ، فعالیت جمع آوری کمک های نیکوکاران را برعهده دارد.
وی با بیان اینکه شعار جشن نیکوکاری امسال ' عیدی برای همه' است ابراز امیدواری کرد: با همت خیرین و نیکوکاران، سال خوبی برای عزیزان نیاز مند رقم بخورد.
این مسئول تصریح کرد: نیکوکاران علاوه برمراجعه حضوری می توانند از روش های نوین با تلفن همراه و ثابت کمک های خود را به نیازمندان هدیه کنند.
# 1*8877* شماره گیری از طریق تلفن همراه، شماره گیری 096887 به صورت رایگان با تلفن ثابت و سامانه emdad.ir سه روش پرداخت نوین است که وی برای پرداخت آسان و غیرحضوری نیکوکاران اعلام کرد.
وی خاطر نشان کرد: سال گذشته 20 میلیارد ریال با همکاری صدا و سیما، آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی و بسیج دانش آموزی در جشن نیکوکاری استان یزد جمع آوری شد.
نشاسته گر، تعداد افراد مددجوی زیر پوشش امداد استان یزد را 58 هزار نفر در قالب 27 هزار خانوار اعلام کرد و افزود: از این تعداد چهارهزار و 300 دانش آموز و 624 دانشجو هستند.
رئیس روابط عمومی واطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد پرداخت شهریه دانشجویان، دانش آموزان ، کمک آموزشی و برگزاری اردوهای مختلف برای آنان را ازمهمترین حمایت های نهاد امداد از این قشرعنوان کرد.
نشاسته گر بیان کرد: کمک به داشجویان و دانش آموزان به خاطر این است که فرد یا افرادی به خاطر ضعف بنیه مالی از نعمت تحصیل باز نمانند.
کمیته امداد امام خمینی، به دستور امام راحل، در 14 اسفند 1357 برای پشتیبانی از محرومان و مستضعفان و خودکفا کردن آن‌ها تأسیس شد.
15 اسفند اولین روز برگزاری جشن نیکوکاری درمدارس سراسر کشور است.
مرکز شهرستان 50 هزار نفری بافق در فاصله 110 کیلومتری جنوب شرقی یزد قرار دارد.
7543/ 6197
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.