رئیس کمیته کراس فیت یزد از برگزاری مسابقات قهرمانی کراس فیت به میزبانی استان یزد خبر داد.

علی‌محمد آباد در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با ابراز خرسندی از میزبانی این رقابت ها در یزد اظهار داشت: تاکنون در کشور مسابقات کراس فیت بصورت آزاد انجام شده و می‌توان گفت که به اینگونه شکل منسجم و سازمان یافته ای نداشته است.

وی با اشاره به برگزاری اولین نشست هم اندیشی کمیته کراس فیت استان یزد با هدف ساماندهی و بررسی چالش های میزبانی مسابقات قهرمانی کشور ادامه داد: با برگزاری اولین سمینار در استان، توانایی های این مجموعه و همکاران علاقمند به این رشته به نمایش گذاشته شد.

رئیس کمیته کراس فیت یزد بیان داشت: همچنین برگزاری این سمینار منجر شد تا اعتماد مسئولان کشوری و استانی در این زمینه جلب شده و اولین مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی یزد برگزار شود.

وی محل برگزاری این رقابت ها را ورزشگاه شش هزار نفری شاهدیه اعلام کرد و اظهار داشت: مجوز و موافقت کمیته کراس فیت کشور برای این مسابقات با هماهنگی هیات ورزش های همگانی استان انجام شده و بخشنامه کمیته کراس فیت کشور نیز ارسال شده است.

آباد از حضور تیم 10 نفره شامل 8 ورزشکار و یک سرپرست به همراه مربی در این مسابقات خبر داد و عنوان کرد: پیش بینی می شود 32 تیم با تمام قدرت در این رویداد در روزهای تعیین شده حضور داشته باشند و رقابتی به یاد ماندنی را در استان یزد داشته باشیم.

وی زمان برگزاری این رقابت ها را یکم لغایت سوم اسفند ماه اعلام کرد و افزود: برنامه ریزی های لازم برای میزبانی خوب انجام شده و بخشی از تجهیزات برگزاری نیز از تهران و قسمتی در یزد برای مسابقات آماده می شود.

رئیس کمیته کراس فیت یزد همچنین از برگزاری نشستی با حضور مسئولان کمیته کراس فیت کشور خبر داد و گفت: این نشست در روزهای آتی برگزار خواهد شد تا تمام چالش های و مسائل مسابقات قهرمانی کراس فیت کشور مورد بررسی نهایی قرار گیرد و بتوانیم با شایستگی در جهت رشد ورزش، سلامتی و انگیزه بخشیدن به جوانان میهن برای پیشرفت در میادین بین المللی گام برداریم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.