در این دوره از مسابقات تعداد ۷۰ نفر از بانوان از باشگاه های قاسمی ، تختی ، خانه ورزش نقره ده ، تختی بندرکیاشهر و خانه ورزش شکل در دو بخش کاتا و کومیته با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این مسابقات تیم های باشگاه قاسمی ، تختی بندرکیاشهر و خانه ورزش نقره ده به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

*همچنین به این مناسبت یک دوره همایش دوچرخه سواری با شعار میثاق مجدد با مقام معظم رهبری با مشارکت هیئت دوچرخه سواری ،اداره محیط زیست و  پایگاه های مقاومت بسیج شهدای بازان و بیربنه  آستانه اشرفیه برگزار شد.

در این همایش  در رده سنی آزاد  ،  بیش از ۲۰ نفر از دوچرخه سواران  مسیر ۱۰ کیلومتری دانشگاه مهر آستان تا پایگاه شهدای روستای بازان  را با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این همایش دوچرخه سواری، جوایزی  به شرکت کنندگان اهداء شد.

*بر اساس گزارش دیگری از خبرنگار ایرنا ، یک دوره المپیاد ورزشی با شرکت ۱۲۰ نفر از دانش آموزان آموزشگاه نوراندیشه آستانه اشرفیه برگزار شد.

در این المپیاد  دانش آموزان مقطع متوسطه اول در رشته های مختلف ورزشی چون والیبال ، فوتبال ، تنیس روی میز ، بازی های بومی و محلی با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این المپیاد ورزشی که با هدف ایجاد نشاط در بین دانش آموزان برگزار شد ، جوایزی به نفرات و تیم های برتر هر رشته ورزشی اهداء شد.

شهرستان آستانه اشرفیه با حدود 125 هزار نفر جمعیت در شرق استان گیلان قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.