فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: گرگ‌های کراوات زده در کشتن انسان ها و از بین بردن منابع هیچ قیدی ندارند و فقط زبان مقاومت به آنها می‌فهماند که دوره ظلم به ملت ها گذشته است.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، سردار محمد عبدالله پور امروز در همایش استانی تبیین گام دوم انقلاب در پیشبرد مقاومت اسلامی در رشت با بیان اینکه بر همه واجب است که بیانیه گام دوم رهبر انقلاب را مورد توجه ویژه قرار دهند اظهار کرد: اگر میخواهیم پاسدار این انقلاب باشیم باید به بیانیه گام دوم عمل و توجه کنیم زیرا بی‌توجهی به آن سبب بروز انحراف می‌شود .

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به مقاومت و ایستادگی ملت ایران در طول چهل سال انقلاب اسلامی عنوان کرد: اکنون انقلاب اسلامی الگویی برای کشورهای مظلوم و محروم‌ است.

عبدالله‌پور با تاکید بر لزوم تلاش در مسیر ایجاد تمدن نوین اسلامی تصریح کرد: مردم ایران صفحه جدیدی از تاریخ بشریت را رقم می‌زنند که دیگر ظلمی علیه هیچ مظلومی نباشد.

وی با اعلام اینکه آمریکا با ادعای ابرقدرت بودن در مقابل ملت ایران زمینگیر شده گفت: مقاومت بهترین و کم هزینه ترین راه در مقابل همه فشارها است اگرچه خیلی ها نظریه سازش یا مذاکره را پیشنهاد می‌دهند اما انتهای آن نابودی است .

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه تصریح کرد: گرگ‌های کراوات زده در کشتن انسان ها و از بین بردن منابع هیچ قیدی ندارند و فقط زبان مقاومت به آنها می‌فهماند که دوره ظلم به ملت ها گذشته است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره نتایج به دو مسیر مقاومت و سازش در آینده ابراز کرد: بیانیه گام دوم انقلاب به درس گرفتن از گذشته تاکید دارد و به ما درس مقاومت است.

عبدالله پور با بیان اینکه دوری از مواضع انقلابی سرعت پیشرفت را می‌کاهد گفت: دشمنان ما تماما حیله و نیرنگ هستند و نمیتوان با آن ها از راه مذاکره وارد شد؛ راه ما در بیانیه گام دوم است چنانچه درست تبیین شود به موفقیت خواهیم رسید.

وی با بیان اینکه باید دولت جوانان حزب اللهی به کار آمده و مشکل را حل کنند افزود: ما با آدم های لیبرالی که هیچ اعتقادی به انقلاب ندارند و فقط می خواهند از فرصت‌ها سوءاستفاده کنند نمیتوانم کنار بیاییم زیرا راه سعادت در حضور نیروهای انقلابی در همه عرصه های قدرت است.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.