معاون ارشاد اسلامی گیلان گفت: سینماهای گیلان می‌توانند علاوه بر نیم بها بودن قیمت بلیت در روزهای سه شنبه، دو سانس اول خود را تا قبل از ساعت شروع سانس 15 به صورت نیم‌بها اکران کنند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، سید امیر مصباح در جمع خبرنگاران، با اشاره قیمت بلیت سینما، اظهار کرد: بلیت سینماها تا ساعت 15 نیم بها شد.

وی عنوان کرد: شورای اکران با تایید مصوبه شورای صنفی نمایش فیلم مبنی بر حذف نیم‌بها بودن بلیت سینما در روزهای شنبه، اعلام کرد که سینماهای سراسر کشور می‌توانند علاوه بر نیم‌بها بودن قیمت بلیت در روزهای سه‌شنبه، دو سانس اول خود را تا قبل از ساعت شروع سانس 15 با هماهنگی دفتر پخش، فیلم مورد نظر خود را به صورت نیم‌بها اکران کنند.

این مقام مسئول افزود: براساس این طرح که از اول مردادماه سال جاری، همزمان با سراسر کشور در سینماهای استان گیلان نیز لازم‌الاجرا خواهد بود؛ طبق فروش برخط به محض تراکنش، سهم صاحبان سینما و پخش‌کننده فیلم‌ها مشخص و توزیع خواهد شد.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خاطرنشان کرد: در این جلسه قیمت اصلاح شده بلیت سینماها براساس درجه سینما(مدرن، ممتاز و درجه یک و دو) با احتساب ارزش افزوده مشخص و مورد تایید شورا قرار گرفت که با توجه به تایید این مصوبه توسط ریاست سازمان سینمایی از اول مردادماه لازم‌الاجرا خواهد بود.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.