اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، شامگاه دوشنبه تنها محمدحسن عاقل منش، محمدحسن علیپور، فاطمه شیرزاد، رضا رسولی ، بهراد ذاکری و فرهام زاهد در صحن حاضر بودند که به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا که بایستی حداقل هشت نفر از 11 عضو شورا حضور می یافتند، برگزار نشد.
نطق اعضای شورا، اعلام وصول طرح ها و لوایح ، بررسی طرح ها و لوایح و سایر موراد با قید زمان و فوریت دستور جلسه شامگاه دوشنبه شورای اسلامی رشت بود.
نائب رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت در صحن شورا بیان داشت: جلسه امشب شورای اسلامی رشت به دلیل عدم حضور برخی از اعضای شورای اسلامی و به حد نصاب نرسیدن برگزار نمی شود.
رضا رسولی با بیان اینکه در این جلسه موضوع نیاز به جابجایی ردیف بودجه در سازمان حمل و نقل شهرداری کلانشهر رشت از موارد حائز اهیمت بود، اظهار داشت: پرداخت بخشی از حقوق و مزایای پرسنل این سازمان به لحاظ قانونی نیاز به جابجایی این ردیف بودجه دارد که قرار بود در جلسه امشب مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
وی خاطر نشان کرد: این موضوع در جلسه فوق العاده شورای اسلامی کلانشهر رشت مورد بررسی قرار می گیرد بنابراین با توجه به اهمیت مسایل این چنینی در روزهای پایانی سال، ضروریست تا اعضای شورا در جلسه بعدی شورا حضور داشته باشند.
جلسه فوق العاده شورای اسلامی کلانشهر رشت صبح چهارشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.
شورای اسلامی کلانشهر رشت، 11 عضو دارد.
رشت، حدود 700 هزار نفر جمعیت ثابت دارد که در طول روز به یک میلیون و 200 هزار نفر می رسد.
7286 / 2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.