اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا حسن رستم زاد روز یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش در فرمانداری آستارا افزود: در حوزه سخت افزاری مدارس شهری مشکل وجود ندارد و استانداردسازی مدارس روستایی برای افزایش انگیزه تحصیلی دانش آموزان در دستور کار است.
وی بیان کرد: شورای آموزش و پرورش در ساماندهی مشکلات جامعه هدف وظیفه مهم دارد و هرگونه اشتباه در برنامه ریزی و سیاستگذاری آن، عواقبی جبران ناپذیر دارد.
وی اظهار کرد: رفع مشکلات و موانع این حوزه تنها با برنامه ریزی امکان پذیر است و باید در این برنامه ریزی ها از دیدگاه های کارشناسان، نخبگان و افراد باتجربه بهره مند شویم.
رستم زاد بیان کرد: 21 مدرسه برای اسکان مسافران فرهنگی نوروز تعیین شده و باشگاه های ورزشی برای اسکان در مواقع بحران، از آمادگی برخوردار باشند.
حجت الاسلام کاظم حافظ نیا امام جمعه آستارا هم گفت: مدیران و مربیان مدارس به اقامه نماز اهمیت بدهند و برگزاری برنامه ها و مسابقات فرهنگی در حوزه قرآن و نماز در اولویت قرار گیرد.
مدیر آموزش و پرورش آستارا هم از نیاز 15 واحد آموزشی به نوسازی و 10 واحد آموزشی به مقاوم سازی خبر داد و تامین اعتبار آنها را ضروری دانست.
سجاد موسوی افزود: امسال 767 نفر دوره های سواد آموزی را می گذرانند و 50 معلم بازنشسته شدند.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و 17 هزار دانش آموز در 150 مدرسه آن تحصیل می کنند.
7105 / 7124/2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.