اخبار مرتبط

سید پیام جعفرنیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : از این تعداد آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره، 180 اثر مکتوب در بخش های مختلف از جمله مقاله، خبر و گزارش و یکصد اثر نیز در بخش عکس از 22 عکاس دریافت شده است.
وی با بیان این که مهلت ارسال آثار در جشنواره رسانه و مدیریت شهری تا سی ام بهمن ماه اعلام شده بود، افزود: در زمان حاضر، آثار رسیده در دست داوری قرار دارد.
رئیس روابط عمومی شورای اسلامی رشت با اشاره به اعلام برگزای مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره رسانه و مدیریت شهری در تاریخ شانزدهم اسفندماه جاری خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن سفر ریاست جمهوری به گیلان، برگزاری این جشنواره به زمان دیگری موکول شده که اعلام خواهد شد.
وی با بیان این مطلب که برگزیدگان اول تا سوم هر بخش در مجموع 15 نفر در مراسمی تجلیل می شوند، گفت: به نفرات اول تا سوم این جشنواره در هر بخش به ترتیب 700 هزار، 500 و 300 هزار تومان اهدا می شود.
وی بیان داشت: شورای اسلامی رشت با هدف ارتقاء و اشتراک دانش رسانه ای در ارتباط با مدیریت شورای اسلامی رشت، بازتاب فرصت ها و تهدیدهای مدیریت شهری، ایجاد رقابت مثبت و انگیزه رسانه ای در بین فعالان حوزه رسانه، افزایش فضای حرفه ای و اخلاق رسانه ای در شهر نسبت به برگزاری جشنواره رسانه و مدیریت شهری در این کلانشهر اقدام کرد.
رئیس روابط عمومی شورای اسلامی رشت اظهار داشت: تحلیل اخبار شورا و شهر و عکس خبری در زمینه های محیط زیست، فرهنگ عمومی، دیپلماسی و توسعه شهری، عمران و اقتصاد شهری و ترافیک شهری از محورهای جشنواره رسانه و مدیریت شهری است.
وی بیان داشت: بخش های اصلی جشنواره شامل مقاله (سرمقاله و یادداشت)، خبر (گزارش خبری)، گزارش مکتوب (تحقیقی و تحلیلی) ، عکس خبری (گزارش تصویری) و بخش ویژه شامل آثار منتشر شده در شبکه های اجتماعی - مجازی است.
7286 /6030
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.