دومین شهردار زن استان گلستان امروز چهارشنبه با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان در شهر نوکنده از توابع شهرستان بندرگز معارفه شد .

با انتخاب اعضای شورای اسلامی نوکنده ، نرگس منوچهری به عنوان شهردار این شهر انتخاب و عصر امروز با حضور طیبه خلیلی مدیرکل امور شهری استانداری گلستان معارفه شد .

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در این مراسم گفت : حضور بانوان در مدیریت های اجرایی  فرصت مناسبی برای رشد و بالندگی توانایی این قشر است .

طیبه خلیلی گفت: دولت تدبیر و امید از آغاز فعالیت تاکنون زمینه بهره‌مندی از زنان توانمند را فراهم کرده و از آنان در مناصب گوناگون استفاده کرده است.

 سال ۹۶ با انتخاب شورای شهر مراوه تپه، گلالک بیگی‌زاده به عنوان نخستین شهردار زن گلستان مشغول به کار شده بود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از زنان و دختران همه اقوام ساکن گلستان خواست با رشد علمی و نمایش توانمندی و شایستگی خود از فرصت فراهم شده در دولت تدبیر و امید برای تصدی مدیریت‌ها استفاده کنند. 

خلیلی افزود: بانوان ۵۰ درصد جمعیت کشور را تشکیل می دهند که اگر از توانمندی آنان بیشتر استفاده شود، شتاب حرکت جمهوری اسلامی به سوی توسعه و برخورداری و فاصله گرفتن از محرومیت ها بیشتر می‌شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.