ظرفیت تخت‌های بیمارستانی بیماران کرونایی در گنبدکاووس تکمیل شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس در شرق استان گلستان با ابراز نگرانی از روند رو به رشد افراد مبتلا به کرونا در این شهرستان گفت که ظرفیت تخت‌های بیمارستانی بیماران کرونایی در گنبدکاووس تکمیل شد.

به گزارش جماران، دکتر فرهاد بدیعی روز دوشنبه در نشست فوق العاده ستاد مقابله با کرونا گنبدکاووس اظهار داشت: با وجود اطلاع رسانی‌ گسترده برای رعایت توصیه‌های بهداشتی به گروه‌های مختلف مردم و نیز اعمال برخی محدودیت‌ها برای فعالیت اصناف، تعداد مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ در این شهرستان در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه استفاده مردم گنبدکاووس از ماسک و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نسبت به چند هفته قبل بهتر شده اما مطلوب نیست، افزود: درحال حاضر علاوه بر چهار بیمارستان دولتی و بیمارستان تامین اجتماعی، از ظرفیت ۲  بیمارستان بخش خصوصی این شهرستان هم برای بستری و درمان مبتلایان به کرونا استفاده می‌شود.

بدیعی افزود: از مجموع ۲۳۰ بیمار بستری در بیمارستان‌های گنبدکاووس ۲۰۰ بیمار ساکن این شهرستان و بقیه از دیگر شهرهای شرق گلستان هستند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس ادامه داد: با تکمیل ظرفیت تخت‌هایی بیماران کرونایی در گنبدکاووس، مجبور به انتقال امکانات و تجهیزات مراکز درمانی دیگر شهرها به گنبدکاووس و یا اعزام بیماران به آن شهرها هستیم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.