شرکت «آرگون فولاد ایرانیان» به مدیرعاملی مهندس «محمدرضا منصوری» به‌عنوان برند شایسته سال 1399 برگزیده و تقدیر شد.

شرکت «آرگون فولاد ایرانیان» به مدیرعاملی مهندس «محمدرضا منصوری» در اجلاس سراسری برندهای شایسته سال 1399 به‌عنوان برند شایسته سال برگزیده شده و تندیس این اجلاس را دریافت کرد.

شرکت «آرگون فولاد ایرانیان» به مدیرعاملی مهندس «محمدرضا منصوری» به‌عنوان برند شایسته سال 1399 برگزیده و تقدیر شد.

مجموعه «آرگون فولاد ایرانیان» در اجلاس سراسری برندهای شایسته سال 1399، به‌پاس تلاش‌های مجدانه و زحمات بی‌شائبه و خدمت گذاری صادقانه در حوزه مأموریت خود جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به‌عنوان برند شایسته کشور برگزیده و با اهدای لوح تقدیر و اعطای تندیس، مورد قدردانی قرار گرفت.

به گزارش رسارسانه شرکت آرگون فولاد ایرانیان باهدف تهیه و توزیع محصولات فولادی صنعتی و ساختمانی، نفت و گاز و پتروشیمی، ماشین‌سازی و نیز رفع نیاز محصولات استراتژیک فولادی تولید داخلی یا خارجی و با پشتوانه نزدیک به 30 سال تجربه مدیران و بازرگانان شرکت در این عرصه، مشغول فعالیت است.

این شرکت با به‌کارگیری مطلوب از کادری متخصص و مجرب در واحدهای مدیریت، تأمین، فروش و مالی، در کمترین زمان و مناسب‌ترین قیمت و نیز بالاترین ضریب ایمنی، کلیه محصولات فولادی در حوزه‌های فوق‌الذکر را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و امید دارد با یاری حق‌تعالی و با پشتکار و تلاش روزافزون پرسنل خود، بتواند نقشی مؤثر در حوزه زنجیره تأمین محصولات فولادی کشور داشته تا از این طریق گامی مؤثر در پویایی اقتصاد نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

برآوردن الزامات قانونی و مقرراتی قابل کاربرد، الزامات مشتری، صنفی و سازمانی؛ جلب رضایت مشتریان؛ ارتقای روحیه و انگیزه کارکنان از طریق جلب مشارکت آن‌ها و بهبود کیفیت کاری؛ افزایش اثربخشی سیستم و بهبود مستمر سیستم مدیریت جامع وHSEازجمله مهم‌ترین خط‌مشی شرکت آرگون فولاد ایرانیان در سیستم مدیریت جامع و سیستم مدیریت HSE است.

این سازمان پیشرو در کیفیت محصول و رضایت مشتریان همواره برای تأمین نیازهای مصرف‌کنندگان و تعهد به مسئولیت اجتماعی از طریق توسعه بدون واسطه و باکیفیتی سرآمد و هزینه کم با به‌کارگیری نیروی انسانی باروحیه و باانگیزه در راستای نیازمندی‌های صنایع داخلی کشور می‌کوشد و گام برمی‌دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.