معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان از راه اندازی پویش نذر قربانی در این استان خبر داد.

معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در استان کرمان و از روز ۱۵ مردادماه مرحله دوم کمک مومنانه آغاز می شود و از دستگاه های اجرائی دعوت می کنیم در این امر خداپسندانه همکاری کنند.

به گزارش جماران، سرهنگ محمد زمانی امروز نهم مردادماه در جلسه شورای اداری استان کرمان اظهار کرد: در اجرای رزمایش کمک مومنانه موج خوبی در کشور ایجاد و ۷ میلیون و ۱۵۰ هزار بسته حمایتی بین جمعیتی بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر توزیع شد.

وی افزود: در مرحله دوم رزمایش با عنوان "نهضت کمک مومنانه" در سه مقطع زمانی در دهه امامت و کرامت، دهه اول محرم و دهه آخر ماه صفر نیز اقلام معیشتی توزیع خواهد شد.

زمانی تصریح کرد: در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه قرارگاه امام حسن مجتبی در سپاه استان راه اندازی شد که در شهرستان ها نیز فعالیت می کند و قرار است نهادهای حمایتی در این مرحله به صورت متمرکز اقلام را تامین و بین نیازمندان توزیع کنند.

معاون سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: در استان کرمان و از روز ۱۵ مردادماه مرحله دوم کمک مومنانه آغاز می شود و از دستگاه های اجرائی دعوت می کنیم در این امر خداپسندانه همکاری کنند.

وی اظهار کرد: تاکنون ۳۰۶۰ کارت هدیه، ۱۷ هزار ۸۹۲ بسته معیشتی، ۵۷ هزار و ۱۰۰ وعده غذای گرم، ۶۶ سری جهیزیه، ۲۴ تن آرد، ۱۰ هزار و ۵۰۰ عدد ماسک، ۲۲۵ تخته فرش و پتو جمعا به مبلغ بیش از ۴۰ میلیارد ریال جمع آوری شده است.

زمانی گفت: پویش "نذر قربانی" را راه اندازی کرده ایم که در همه شهرستان ها و پایگاه های مقاومت گوشت قربانی را بین آسیب دیدگان کرونا توزیع خواهند کرد و ۹۲۰ راس گوسفند تا شب گذشته جمع آوری شده که با جمع آوری دام های قربانی طی امروز و فردا، بین نیازمندان توزیع می شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.