اخبار مرتبط

سجاد افشارمنش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تلاش برای ایجاد و ترویج فرهنگ صلح و سازش در اولویت کار دستگاه قضایی در سال جاری قرار دارد و در این رابطه از تمام ظرفیت ها به ویژه ظرفیت خود مردم، روحانیت و سران طوایف استفاده خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه در زمینه شاخص های امنیتی در وضعیت مناسبی قرار داریم، تصریح کرد: در کنار تلاش های شبانه روزی دستگاه های انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی، این مردم هستند که نقش اصلی تامین امنیت را ایفا می کنند.
افشارمنش در تشریح عملکرد یکساله شوراهای حل اختلاف قلعه گنج گفت: در این مدت شعب شوراهای حل اختلاف شهرستان قلعه گنج 981 پرونده را مورد رسیدگی قرار داده اند.
وی تعداد شوراهای حل اختلاف حوزه قضایی قلعه گنج را پنج مورد اعلام کرد و افزود: از این تعداد یک شعبه رایی ،2 شعبه صلحی و 2شعبه روستایی است.
افشارمنش تعداد اعضای اصلی و علی البدل و دبیران شوراهای حل اختلاف حوزه قضایی قلعه گنج را 40 نفر اعلام کرد و گفت: 2 نفر از مقامات قضایی نیز در شعب شوراهای حل اختلاف قلعه گنج در حال خدمت هستند.
دادستان قلعه گنج همچنین در خصوص درصد پرونده های مصالحه شده حقوقی و کیفری نسبت به همه پرونده های مختومه و پرونده های قابل مصالحه گفت: درصد کل مصالحه نسبت به پرونده های قابل سازش 69 درصد بوده است.
قلعه گنج در 450کیلومتری جنوب کرمان قرار دارد.
7450/7429/ 5054
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.