اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، در آستانه 27اردیبهشت، روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات ، مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های قضائی و اجرایی شهر کرمان با حضور در گلزار شهدای کرمان و با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
این مراسم به دعوت سردار محمدرضاحسنی،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان و با حضور عباس تقی زاده مدیر کل روابط عمومی استانداری، محمد بصیریان مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان و همچنین جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی در دستگاه های مختلف قضائی و اجرایی شهر کرمان برگزار شد.
در ابتدای این مراسم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان شهیدان عبدالمهدی مغفوری و محمد طائی را شهدای شاخص روابط عمومی بر شمرد و به بیان فضائل و ویژگی های این شهدای گرانقدر پرداخت .
پس از پیشنهاد نامگذاری یک روز به عنوان 'روز روابط عمومی' برابر مصوبه جلسه 590 مورخ 28 شهریور ماه 85شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز 27 اردیبهشت به عنوان 'روز ارتباطات و روابط عمومی' تعیین و اعلام رسمی شد.
نامگذاری روز 27 اردیبهشت به عنوان روز روابط عمومی نشان از اهتمام جدی مسؤلان نسبت به اهمیت و کارکرد نهاد روابط عمومی دارد.
9895/ 5054
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.