اخبار مرتبط

امیر شاه آبادی روز دوشنبه در نشست مشترک فرماندار و رئیس هیأت نظارت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهارداشت: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری، تأکیدات رییس جمهوری و وزیر کشور انتخابات باید در سایه امنیت، رعایت اصل بی طرفی و قانون مداری برگزار گردد و هیأت های برگزارکننده انتخابات باید با عملکرد مناسب بستر سوء تفاهم را برای کاندیداها و طرفداران آنان فراهم نکنند.
به گفته فرماندار هرسین، هیأت های برگزارکننده انتخابات باید با پرهیز از هرگونه حاشیه سازی زمینه اعتمادسازی عمومی را فراهم کنند.
رئیس هیأت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان هرسین تصریح کرد: هرگونه تصمیم گیری در هیأت اجرایی منوط به همفکری و هم افزایی با هیأتهای نظارت و بازرسی در جلسات و نشست های مشترک خواهد بود.
شاه آبادی افزود: برخورد با متخلفان نیازمند مستندسازی است و هرگونه تخلف در زمینه انتخابات باید مستندسازی شود.
وی براستفاده از تجربیات صاحبنظران در آسیب شناسی انتخابات تاکید کرد و بیان داشت: هیأت های اجرایی، نظارت و بازرسی می بایست با همدلی و همکاری آسیب‌های انتخابات را شناسایی، اطلاع رسانی و رفع کنند.
فرماندار هرسین افزود: در این شهرستان باهمدلی و هم افزایی انتخابات را در سلامت کامل برگزار خواهیم کرد.
در ادامه این نشست ابوطالب ایتوندی رئیس هیأت نظارت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان هرسین بر همدلی بین هیأت های نظارت، اجرایی و بازرسی تاکید کرد و اظهارداشت: هیچگونه وابستگی و جانبداری از کاندیداها را نخواهیم داشت.
همچنین نجف میرزاحسینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و رئیس هیأت بازرسی بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر آمادگی این هیأت در برگزاری انتخابات تاکید کرد و از رصد فعالیت های کاندیداهای احتمالی خبر داد و از شهروندان خواست گزارش های خود را در زمینه انتخابات به شماره پیامک ۵۰۰۰۲۹۷۴ ارسال کنند.
شهرستان‌های هرسین، کنگاور و صحنه یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.