«محمد حسین محبی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: «رضا افضلی»، «بهمن تیموری»، «ارشک محبی» و «یدالله محبی »کشتی‌گیران کرمانشاهی هستند که سهمیه حضور در جام جهان پهلوان تختی را به دست آورده اند.

وی ادامه داد: به گفته فدراسیون کشتی سـایر کشتی‌گیران باید از طریق شرکت در رقابت‌های انتخابی جام تختی، برای شرکت در مسابقات بین‌المللی جام تختی کسب سهمیه کنند.

محبی تصریح کرد: با توجه به پیشنهاد اعضای کادر فنی، مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و موافقت فدراسیون، در خصوص لحاظ شدن رقـابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی به‌عنوان مبنای اصلی پوشیدن پیراهن تیم ملی در مسابقات المپیک، تمامی کشتی‌گیران ملزم به شرکت در رقابت‌های مذکور بوده و در غیر این صورت هیچ شانسی برای شرکت در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو نخواهد داشت.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود از قطعی شدن برگزاری رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی در کرمانشاه خبر داد و گفت: با حمایت‌های استاندار کرمانشاه و تلاش‌های اداره‌کل ورزش و جوانان این رویداد بین‌المللی در کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گفته رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه، کشورهای صاحب سبک کشتی در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت و این رقابت‌ها از دهم تا پازدهم دی ماه امسال برگزار می‌شود.

محبی افزود: استاندار کرمانشاه و اداره ورزش و جوانان استان ‌پیگیر برگزاری و میزبانی کرمانشاه برای رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۰ هستند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.