مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، مسئولان، دانش آموزان و دانشجویان، کسبه و بازاریان و نیروهای نظامی و انتظامی از میدان انقلاب تا مقابل مسجد جامع کرمانشاه برگزار شد.

در این مراسم باشکوه، مردم انقلابی کرمانشاه با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آل سعود کفار» و «مرگ بر استکبار» تنفر و انزجار خود را از دشمنان انقلاب اسلامی و سران استکبار نشان دادند.

شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن همچنین با شعارهای «الله اکبر خامنه ای رهبر»، «ای رهبر آزاده آماده ایم آماده»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «وای اگر رهبرم حکم جهادم دهد» و «بسیجی و دلاوریم، پیرو خط رهبریم» بار دیگر با آرمان های انقلاب و رهبری تجدید عهد و پیمان کردند.

«دانشجو می میرد، ذلت نمی پذیرد»، «هیچ غلطی نمی کند آمریکا، هیچ غلطی نمی کند اسرائیل» و «نه سازش نه تسلیم، نبرد با آمریکا» از دیگر شعارهای سرداده شده توسط جمعیت انبوه حاضر در مراسم راهپیمایی بود.

مردم ولایتمدار کرمانشاه همچنین پلاکارد نوشته هایی که مزین به بیانات حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت روز ۱۳ آبان بود، در دست داشتند.

در این مراسم همچنین، قطعنامه پایانی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان قرائت و مردم با سردادن فریاد الله و اکبر آن را تایید کردند.

مشابه این مراسم در تمامی شهرهای استان برگزار و مردم ولایتمدار کرمانشاه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشتند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.