به گزارش ایرنا، غلامی که برای تیم «تورنتو اونتوریو» کانادا در لیگ حرفه ای قاره آمریکا به روی رینگ می رود، ساعت سه بامداد امروز (یکشنبه) در مقابل «خوزه ماریو تامز» از مکزیک به روی رینگ رفت و توانست در کمتر از یک دقیقه حریف خود را ناک اوت کند.
کاپیتان سابق تیم ملی در ابتدای این دیدار با ضربه سنگین خود بوکسور مکزیکی را گیج و پس از شمارش معکوس داور وی را نقش بر زمین کرد.
این سومین پیروزی پیاپی غلامی در رقابت های لیگ بوکس حرفه ای قاره آمریکا است؛ وی در دیدارهای قبلی خود نیز موفق شده بود حریفانش را ناک اوت کند.
بوکسور ۹۱ کیلوگرم ایران سال گذشته پس از حضور در رقابت های بین المللی بلغارستان توسط تیم کانادایی دعوت شد و پس از ۱۸ روز حضور در اردو و پیروزی در چهار مسابقه به این تیم کانادایی راه پیدا کرد.
غلامی پیش از این نیز یک بار برای تیم «تایتل فایت» کانادا در رقابت های بوکس حرفه ای قاره آمریکا به روی رینگ رفته بود.
به دنبال کمربند قهرمانی هستم
این بوکسور کرمانشاهی پس از پیروزی مقابل حریف خود در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهارداشت: این یک دقیقه بازی برای ناک اوت کردن حریف مکزیکی حاصل مدت ها تلاش و تمرین سخت بود.
غلامی با بیان اینکه رقابت های بعدی رفته رفته دشوارتر می شود، افزود: هدف من فقط گرفتن کمربند قهرمانی لیگ قهرمانی بوکس حرفه ای قاره آمریکا است.
وی عنوان کرد: پس از طی کردن روندی طولانی از بوکس آماتور وارد بوکس حرفه ای شدم و قصد دارم فعالیتم را در بوکس حرفه ای ادامه دهم.
به اردوی تیم ملی دعوت شدم
کاپیتان سابق تیم ملی در رابطه با حضورش در تیم ملی بوکس جمهوری اسلامی ایران گفت: من برای حضور در رقابت های روسیه به تیم ملی دعوت شدم اما به اردو نرفتم تا بتوانم به عنوان نماینده ایران در لیگ حرفه ای به روی رینگ بروم.
غلامی پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران را افتخاری بزرگ دانست و گفت: من اکنون تنها نماینده ایران در دنیای رقابت های حرفه ای بوکس هستم و تمام تلاشم را برای سربلندی کشورم به کار می گیرم.
۸۰۶۶

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.