پایگاه خبری پلیس روز سه شنبه به نقل از سردار «علی اکبر جاویدان» در دیدار با فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه، اعلام کرد: با لطف الهی و تلاش های بی وقفه مسئولان کشورمان، شاهد بازگشایی مرز خسروی بودیم.

وی افزود: پس از انجام این مهم، به تدریج شاهد حضور خیل عظیم عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برای تشرف به کربلای معلا و زیارت بارگاه مطهر و منور آن امام همام خواهیم بود که مرز خسروی را برای سفر مقدس خود انتخاب خواهند کرد.

سردار جاویدان افزود: از آن جایی که مرز خسروی نزدیک ترین نقطه کشور به کربلای معلا است، پیش بینی می شود عموم زائران این مسیر را برای سفر خود بخصوص در ایام اربعین حسینی انتخاب کنند که همین موضوع می طلبد تا از هم اکنون در تدارک ارائه خدماتی شایسته و در خور شان زائران آن حضرت باشیم.

رئیس پلیس کرمانشاه با بیان اینکه نیروهای نظامی خوشبختانه از آمادگی لازم برای ارائه خدمات مناسب به زائران برخوردار هستند، افزود: در این میان نیروی انتظامی در کنار برادران مرزبانی از مدت ها پیش تمهیدات لازم را اندیشیده اند.

وی گفت: خدمتگزاری شایسته با زائران حضرت حسین (ع) توفیق بزرگی است که نصیب نیروهای انتظامی و مرزبانی شده است و همه ما به این خدمتگزاری افتخار می کنیم.

سردار جاویدان افزود: همه کارکنان نیروهای انتظامی و مرزبانی با تمام توان تلاش می کنند تا زوار با آرامش خاطر زیارت خود را به جا آورده و راهی دیار خود شوند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش یکی دیگر از برنامه های مشترک نیروهای انتظامی و مرزبانی استان را مقابله با پدیده قاچاق عنوان کرد و گفت: در این راستا نیز خوشبختانه کارهای خوبی صورت گرفته است.

وی، رشد کشفیات قاچاق و افزایش دستگیری قاچاقچیان را از جمله اقدام های صورت گرفته در راستای مقابله با این پدیده عنوان کرد و گفت: برخورد قاطعانه خود را همچنان ادامه خواهیم داد.

سردار جاویدان در پایان تاکید کرد: امروز به برکت حضور مقتدرانه پلیس و نیروهای مرزبانی امنیتی مطلوب در سطح جامعه و مرزهای استان و کشورمان وجود دارد و خادمان ملت اجازه کوچکترین ناامنی را به مجرمان و دشمنان نمی دهند.

۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.