آزادکار ملی‌پوش کرمانشاهی گفت: تلاش می کنم در مسابقات تدارکاتی خوب کشتی بگیرم تا با جلب نظر کادر فنی برای حضور در رقابت های جهانی انتخاب شوم.

بهمن تیموری در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، به در پیش بودن رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان طی روزهای یازدهم تا سیزدهم مرداد اشاره کرد و افزود: بنا به نظر کادر فنی پس از رقابت های بین المللی یاشاردغو در این رقابت ها نیز حضور خواهم داشت که البته بیشتر جنبه آمادگی و تدارکاتی آن برای مسابقات جهانی مهم است، هر چند مدال آوری در آن هم برایمان مهم است.

وی در پاسخ به اینکه آیا مدال آوری در مسابقات یاشاردوغو ترکیه باعث شده تا کادر فنی برای حضور در یک رقابت بین المللی دیگر از او دعوت کنند یا نه، گفت: قطعا کادر فنی تیم ملی به خاطر مدال آوری در مسابقات یاشاردوغو برای حضور در رقابت های زیلکوفسکی از من دعوت نکرده، چراکه این مسابقات بیشتر جنبه رفع اشکال دارد.

این کشتی گیر ملی پوش در ادامه به کسب مدال برنزش در مسابقات یاشاردوغو ترکیه و ارتقاء یازده پله ای که در رنکینگش اتفاق افتاده اشاره کرد و افزود: مسابقات ترکیه آخرین مرحله رنکینگ جهانی بود. هر چند در این مسابقات توانستم مدال برنز را کسب کنم و رنکینگم را ارتقاء دهم، اما در مجموع از عملکردم چندان راضی نبودم.

وی افزود: تا پیش از مسابقات آسیایی رنکینگ جهانی‌ام 12 بود و پس از اینکه در مسابقات ساساری نیز حضور پیدا نکردم به 17 رسید، اما با کسب مدال برنز یاشاردوغو یازده پله ارتقاء پیدا کردم و اکنون در رنکینگ ششم جهان قرار گرفته ام.

تیموری تاکید کرد: در مسابقات یاشاردوغو می توانستم بهتر از این عمل کنم و مدال طلا بگیرم، اما در کشتی برابر الکساندر رینگر آمریکایی نتوانستم خوب کشتی بگیرم و با باخت 4 بر صفر به دیدار رده بندی رفتم.

وی در ادامه در پیش بودن مسابقات جهانی کشتی در شهریور امسال اشاره کرد و گفت: تمام تلاشم این است که در مسابقات تدارکاتی خوب کشتی بگیرم تا نظر کادر فنی را  جلب کرده و برای مسابقات جهانی انتخاب شوم.

 آزادکار ملی پوش کرمانشاهی در ادامه به انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رئیس فدارسیون کشتی ایران اشاره کرد و گفت: کشتی ایران چندسالی است که از جایگاهی که داشته دور شده و با آمدن دبیر که از جنس کشتی است، امیدواریم تحولات خوبی را شاهد باشیم.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.