اخبار مرتبط

سرمربی تیم شاهین کرمانشاه با اشاره به شروع ناموفق و شکست های این تیم در مسابقات دو هفته اول لیگ برتر فوتسال، گفت: برای اولین بار است که حضور در لیگ برتر را تجربه می کنیم و برای همین انتظار داریم هواداران کمی به ما زمان بدهند تا با شرایط لیگ برتر آشنا شویم.

محسن خبیری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، به شکست 3 بر صفر تیمش برابر آذرخش بندرعباس در هفته دوم لیگ برتر فوتسال اشاره کرد و گفت: از هفته قبل که به تیم شاهین ملحق شدم، پیش از دیدار با آذرخش بندرعباس چند جلسه تمرینی با بازیکنان تیم داشتیم و نکاتی را در مورد بازی پیش رو به آنها گفتم.

وی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش در این دیدار افزود: تیم حریف در این مسابقه با استفاده از تجربه چندین ساله حضورش در لیگ برتر نمایشی بسیار خوب داشت و با کیفیت بازی کرد، اما در مقابل بازیکنان تیم شاهین نیز باوجود اینکه اولین تجربه حضورشان در لیگ برتر بود، خوب ظاهر شدند و تا دقیقه 33 هم بازی را با نتیجه صفر به صفر پیش بردند.

سرمربی تیم شاهین معتقد است بازیکنانش در این دیدار نترس و به نسبت دیدار اول باکیفیت تر بازی کردند.

خبیری شرایط آب و هوایی شهر بندرعباس و نیز افت بدنی بازیکنانش در نیمه دوم را از عوامل مهم باخت شب گذشته (چهارشنبه) تیمش برابر آذرخش عنوان کرد و گفت: تیم شاهین، تیمی یکدست، سخت کوش و همدل است، اما بازیکنان تیم در بحث استقامت بدنی خصوصا در نیمه های دوم دو دیدار گذشته دچار ضعف شدند که باید روی آن کار کنیم.

وی از تلاش برای تقویت ساختار تیمش گفت و تاکید کرد: بازیکنان تیم برای پیشرفت در لیگ برتر و نشان دادن قابلیت های خود به کمی زمان نیاز دارند تا با شرایط لیگ آشنا شوند و به ثبات لازم برسند.انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.